OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.10.2022

XXVIII  Niedziela  Zwykła
09.10.2022r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Witamy w naszej parafii ks. Mateusza Kotowicza, który będzie pełnił w naszej wspólnocie posługę wikarego. Niech Pan Bóg obficie błogosławi.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Od poniedziałku do soboty o g. 17.15, a w niedzielę o g. 17.00.
  3. W środę organizujemy wyjazd do „Muzeum – Edyty Stein”. W programie również zwiedzanie kościołów zabytkowych ziemi lublinieckiej. Wyjazd po Mszy św. porannej. Koszt 40 zł. Więcej informacji w zakrystii lub pod numerem telefonu podanym w gazetce parafialnej.
  4. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W czwartek, 13 października zapraszamy o 17.15 na różaniec Fatimski.
  6.  Zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30.
  7. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej zaprasza na obchody Dnia Dziecka Utraconego w najbliższą sobotę w Zbrosławicach, parafia Wniebowzięcia NMP. Szczegóły na plakacie w gablotce oraz na parafialnej stronie internetowej.
  8. W sobotę o g. 10.00 – zbiórka Dzieci Maryi, a o g. 11.30 zbiórka ministrantów.
  9. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na seminarium i diecezję.