INTENCJE MSZY ŚW. od 10.10.2022r. do 16.10.2022r.

Poniedziałek, 10 października 2022r.
 800I Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodziny Kowolik i Konopka.
II Za zm. Mariana Wronę, of. brat Eugeniusz z rodziną.
III Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
1800I   Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Św., zdr.,op. i bł. Boże dla wnuków Kewina i Kuby Cieśla oraz ich rodziców.
II  Do Op. Bożej przez wstaw. NSMP z podz. za otrzymane łaski, za 80 lat życia,
z prośbą o Op. Bożą na dalsze lata dla Adeli w rocz. ur. i bł. Boże dla całej rodziny na każdy dzień, of. Mali Rycerze z Tarnowskich Gór.
Wtorek, 11 października 2022r.
800I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Za zm. męża i ojca Krzysztofa Stroba.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. mamy Anny Pawelak w 3-rocz. śm.
II Do  MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze z ok. 75-rocz. ur. Haliny
 i bł. Boże dla wujka Gintra, kuzynów Piotra i Horsta z rodzinami.
 Środa, 12 października 2022r.
800I Za zm. męża, ojca i dziadka Tadeusza, zm. jego rodziców Emilię i Franciszka Wacławik, zm. księży z naszej parafii.
II Za zm. Romana Nowak w 9-rocz. śm., zm. rodziców, żonę i brata.
1800I Za zm. Eugeniusza Helizanowicz w 3-rocz. śm., zm. z rodziny, zm. ks. z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II W intencji Bogu wiadomej.
Czwartek, 13 października 2022r.- bł. Honorata Koźmińskiego.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Rudolfa Ogos, brata Franciszka w 31-rocz. śm., zm. rodziców Marii i Franciszka, siostry Adeli, dziadków Jorga, Eryki oraz kapłanów z naszej parafii.
II W intencji Bogu wiadomej.
1800I Do MB Fatimskiej w int czcicieli i ofiarodawców.
II  O dar życia wiecznego dla zm. nauczycieli, księży i uczniów z I LO w Tarn. Górach.
Piątek, 14 października 2022r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Romana Wojtas
w 55-rocz. śm., mamy Gertrudy Wojtas, siostry Ireny, brata Henryka, zm. z rodzin Wojtas, Skowronek  i Fronczyk.
II W intencji Bogu wiadomej.
1630Msza św. szkolna: Do Op. Bożej z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i  bł. Boże dla Henryka w 70-rocz. ur. i bł. Boże dla całej rodziny.
      1800      Msza św. zbiorowa:
1. Za zm. Józefa Machała w 11-rocz. śm.
2. Za zm. Grzegorza Olczyk of. sąsiedzi z ul. Hallera i XI Pułku Piechoty.
3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
4. Za zm. Gertrudę Jergla w rocz. ur.
5. Za zm. rodziców Marię i Józefa Lisiak, brata Jana, zm. dziadków z obu stron, zm.
z rodzin Szafarczyk, Lisiak  i dusze w czyśćcu cierpiące.
6. Do Miłosierdzia Bożego za zm. męża Franciszka Smudę, zm. teściów, rodziców, brata, bratową i dusze w czyśćcu cierpiące.
7. Za zm. Elżbietę Wróbel w 4-rocz. śm.
8. Za zm. męża Jerzego Kowalczyk, zm. rodziców Mariannę i Michała Graj, brata Lesława i zm. z rodziny.
9. Za zm. Jerzego Patrzek w rocz. śm.
Sobota, 15 października 2022r. – św. Teresy od Jezusa.
 800I W intencji Bogu wiadomej.
II  Do Miłosierdzia Bożego o wieczny odpoczynek i radość życia wiecznego dla zm. Marcina Wiercińskiego w 3-rocz. śm.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Barbary Stolarczyk, of. koleżanki z PKO.
  Niedziela 16 października 2022r.- Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej.
 730Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Andrzeja Pietruszki, of. koleżanki żony.
 900W intencji Bogu wiadomej.
1030Za zm. Helenę Sztaba w 30-rocz śm. zm. z rodziny.
1200Za zm. Krystynę Węgrzyk, zm. z rodziny.
1600I O spokój duszy zm. Jana Kaczmarka w 1-rocz. śm.
II Do Op. Bożej z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, op., bł. Boże, dary Ducha Św. dla Jadwigi z ok. 86-rocz. ur. oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
1700Nabożeństwo różańcowe.
1800 Za zm. Marię Krupską.