OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.08.2022r.

XX Niedziela Zwykła

14.08.2022r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na g. 17.00.
  2. Od lipca do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Św. Nie ma Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00.
  3. W poniedziałek przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Msze św. tego dnia według porządku niedzielnego. Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Tego dnia Jerycho Różańcowe zaprasza do Kaplicy pod farą na całodobową Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy św. porannej.
  4. W czwartek wyrusza nasza Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Uczestniczyć w niej można w formie tradycyjnej lub duchowej. Zapisy w zakrystii lub on- line. Więcej informacji na stronie internetowej www.gliwicka.com.
  5. W piątek zapraszamy wszystkich na g. 20.00 do Kaplicy pod farą na Adorację Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi wspólnota Domowego Kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę Pielgrzymka Kobiet do Piekar Śląskich. Wyruszamy z naszej świątyni o g. 6.15.
  7. Dnia 26.08. organizujemy wycieczkę do Wisły i Szczyrku. Wyjazd o g. 9.00. Koszt 40 zł. Zgłoszenia w zakrystii bądź pod numerem tel. 695-851-197.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów