INTENCJE MSZY ŚW. od 15.08.2022r. do 21.08.2022r.

Poniedziałek, 15 sierpnia 2022r, Wniebowzięcie NMP.
730O dar życia wiecznego dla zm. Ireny Myślinka w rocz. ur.
900Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla córki Małgorzaty z ok. 60-rocz. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
1030Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. matki Janiny w 10-rocz. śm. zm. ojca Tadeusza, siostry Danuty Sarnickiej i zm. Jadwigi Lisek.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Ireny i Konstancji Świeczka.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Za zm. męża Mariana w 17-rocz. śm. zm. rodziców z obu stron, zm. szwagrów, swatów, zięcia Jana, brata Władysława, zm. dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
2000O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Joanny i Rudolfa Wieczorek w rocz. śm.
Wtorek, 16 sierpnia 2022r.
800I Za zm. Ignacego Stanik, zm. rodziców, teściów, rodzeństwo, kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. męża Alojzego Papier, zm. rodziców Marię i Rudolfa Hadaś, zm. teściów, pokrewieństwo i zm. kapłanów z naszej parafii.
1800O dar życia wiecznego dla zm. Krystiana, zm. rodziców Anny i Marcina, zm. z rodzin Gorol i Pilarski.
Środa, 17 sierpnia 2022r, św. Jacka, Prezbitera.
800I Za zm. Emę i Maksymiliana Kampa, zm. Jana Trzeja i dusze w czyśćcu ciepiące.
II O dar życia wiecznego dla zm. Marii Krajczyczek w rocz. ur. of. córki z rodzinami.
1800Do Op. B., przez wstaw. MBKrP i Anioła Stróża w int. Aleksandra Stolingwa z ok. 3-rocz. ur. i bł. B. dla całej rodziny oraz za zm. pradziadka Alojzego w rocz. ur.
Czwartek, 18 sierpnia 2022r.
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. syna Grzegorza Gałęzowskiego w rocz. ur.
1800Za zm. syna Krzysztofa, zm. męża Rudolfa, zm. teściów, rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek, 19 sierpnia 2022r.
800I O dar życia wiecznego dla zm. Elżbiety Świder w 30 rocz śm.
II O Boże bł. dla Heleny i jej rodziny.
1. Za zm. Bolesława Skorek w rocz. śm. zm. żonę Natalię i zm. pokrewieństwo z obu stron.
2. Za zm. Andrzeja Foks w rocz. ur.
3. Za zm. Janinę Walkiewicz w rocz. ur. i zm. ojca Karola, ciocię Helenę i wujka Zygmunta.
4. Za zm. Mariana Gurbała, zm. jego rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
5. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machała.
6. Za zm. Józefa Pokrywkę w 30-dzień po śm.
7. Za zm. Józefa Dachowskiego w rocz. śm. i zm. z rodziny Dachowskich.
Sobota, 20 sierpnia 2022r, św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
800I W int. Małgorzaty Paciorak z ok. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę.
II O dar życia wiecznego dla zm. kuzynów z żonami z rodzin Dunajewski, Kaniewski, Balcer, Kapica, Kubik i Michałowska.
1800Za dusze w czyśćcu cierpiące.
XXI Niedziela Zwykła, 21 sierpnia 2022r.
730Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. brata Bolesława Miśków, zm. rodziców Franciszki i Grzegorza.
900Za zm. Bronisławę Kuras i zm. z obu stron.
1030Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. ojca Władysława Michnik w 100 rocz ur., matkę Helenę, teściów Zofię i Antoniego Kubacki.
1200I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. syna Krzysztofa Myrcik w rocz. ur.
II Za Julię i Sebastiana Ostasz w 10-rocz. ślubu z prośbą o opiekę i zdrowie dla dzieci Blanki i Franciszka.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Zofii Wrona
w 2-rocz. śm., zm. jej męża Andrzeja i zm. z rodziny Wronów.
2000Za zm. Ludmiłę w rocz. śm., zm. z rodziny Kierat i Grzonka.