OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.07.2022r.

XVII Niedziela Zwykła

24.07.2022r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na g. 17.00.
  2. Od lipca do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Św. Nie ma Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po Mszy Św. wieczornej błogosławieństwo kierowców i pojazdów.
  4. Dnia 27 lipca organizujemy pielgrzymkę na Górę Św. Anny i do Kamienia Śląskiego. Wyjazd po Mszy Św. porannej, o g. 9.00. Koszt 40 zł. Szczegółowe informacje w zakrystii lub pod numerem telefonu podanym w gazetce parafialnej.
  5. Dnia 4 sierpnia gościć będziemy w naszej parafii Pielgrzymkę Rybnicką. Bardzo prosimy parafian o przyjęcie pielgrzymów na noclegi do swoich domów. Planowane przyjście ok.  g. 17.00.
  6. Tegoroczna Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 18 do 20 sierpnia. W pielgrzymce można uczestniczyć w formie tradycyjnej lub duchowej. Zapisy w zakrystii lub on- line. Więcej informacji na stronie internetowej podanej w gazetce parafialnej.
  7. Parafia Ojców Kamilianów organizuje w dniach od 10 do 12 września pielgrzymkę do Lichenia i Torunia. Informacje w gablotce, a zapisy w tamtejszej kancelarii.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.Niech PAN BÓG Wam błogosławi!