INTENCJE MSZY ŚW. od 25.07.2022r. do 31.07.2022r.

Poniedziałek, 25 lipca 2022r. – św. Jakuba, Apostoła
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Henryka Lachmana. II Za zm. ks Ludwika Aleksego w 2 rocznicę śmierci.
1800Za zm. Kornelię i Henryka Kwapulińskich, zm. ich rodziców.
Wtorek, 26 lipca 2022r.- św. Anny, matki Najśw. Maryi Panny.
800I O dar życia wiecznego dla zm. matki Anny w rocz. ur., zm. ojca Hieronima, zm. męża Henryka i zm. z pokrewieństwa. II O dar życia wiecznego za zm. Annę Krogulec w rocz. ur., of. koleżanka Teresa z rodziną.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Pawelak i zm. Anny Makowieckiej.
Środa, 27 lipca 2022r.- św. Joachima, ojca Najśw. Maryi Panny.
800O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Eugenii i Jana Szleger, zm. z rodzin Bendkowski i Szleger.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca i dziadka Józefa Biały w 31-rocz. śm. i rocz. ur., zm. z rodziny Biały, Dittfeld i dusze w czyśćcu cierpiące. II Za zm. Bronisławę Pietrzyk w 2-rocz. śm., zm. Wiesława Pietrzyk w 9-rocz. śm. oraz za zm. Rudolfa Glanc.
Czwartek, 28lipca 2022r.
800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Henryka Krzysteczko, of. sąsiedzi
z ul. Kościuszki 10.
1800Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, dary Ducha św. opiekę Aniołów Stróżów w int. Jagody i Jana z ok. ur. oraz z podziękowaniem za dar macierzyństwa.
Piątek, 29 lipca 2022r.- śś. Marty, Marii i Łazarza.
800Za zm. Marię Krupską.
1. O Miłosierdzie Boże dla zm. siostry Alicji Cieślewicz, jej męża Bogdana, syna Janusza, jej rodziców oraz dla męża Janusza Malinowskiego.
2. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża w 3-rocz. śm. , zm. syna Damiana, zm. braci i rodziców.
3. Za zm. Halinę Lenart w 30-dzień po śm.
4. Za zm. Barbarę Kosmała, zm. męża Pawła, syna Janusza, zm. rodziców Anielę i Józefa Tarnowskich.
5. Za zm. Jana Gołda.
6. Za zm. Mariana Gurbała, zm. jego rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
7. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
8. Za zm. Eugenię Cudaj w rocz. ur. oraz zm. męża Teofila.
Sobota, 30 lipca 2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Henryka Krzysteczko, of. sąsiedzi z ul. Kościuszki 10. II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Alfreda Wieczorka z ok. 55-rocz. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. z rodziny Chwałowskich oraz zm. Annę i Kazimierza Pawelak.
XVIII Niedziela Zwykła, 31 lipca 2022r.
730O dar życia wiecznego dla zm. Marka Głąbica w rocznicę urodzin.
900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Ireny Janus, of. sąsiedzi z ul. Hallera, Krasickiego i III Pułku Ułanów.
1030Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Elżbiety z ok. 60-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1200I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Aleksandry i Jerzego Węzik z ok. 50-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Patrycji i Marka Malcharczyk z ok. 17-rocz. ślubu i o bł. Boże dla dzieci i całej rodziny.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Za zm. Mariana Węglarskiego w rocz. ur.
2000Do Op. B., przez wstaw. Najśw. Maryi Panny z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla sąsiadów rodzin Telega z ul. Klonowej z podziękowaniem za ich pomoc i życzliwość, of. wdzięczna rodzina Mach.