INTENCJE MSZY ŚW. od 20.06.2022r. do 26.06.2022r.

Poniedziałek, 20 czerwca 2022r.
 800I Za zm. syna Zbisława Buczkowskiego, zm. rodziców Marię i Jana Milian, wnuczkę Kasię, teściów, dziadków i zm. z rodziny.
II Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
1800I  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Haliny Wróblewskiej z ok. 70-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Jarosława Zdunkiewicza z ok. 60-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
 Wtorek, 21 czerwca 2022r. – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi zakonnika
800I  Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla  Ewy z ok. ur., o bł. B. dla całej rodziny i za zm. rodziców Anielę i Tadeusza Bambynek.
1800I Za zm. męża Tadeusza Nowickiego w rocz. śm., zm. Jadwigę i Jerzego Krus, zm. z rodzin Nowickich i Kwapulińskich.
II O dar życia wiecznego dla zm. Lidii Pieklak w 20 rocz. śm., zm. synów Józefa, Wiesława i Mirosława.
 Środa, 22 czerwca 2022r.
 800Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800 Za zm. Jana Kubik, of. sąsiedzi: Drużyński, Sobczyk.
II Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
III Za zm. Edeltraudę Graca w 2 rocz. śm., męża Michała, zm. z pokrew.
IV Do Chrystusa Najwyższego Kapłana przez wstaw. MBKP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę i zdrowie w posłudze duszpasterskiej dla ks. Jana Cichowskiego z ok. 64 rocznicy święceń kapłańskich.
Czwartek, 23 czerwca 2022r. – Uroczystość Narodzenia  św. Jana Chrzciciela
 800I Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Zygmunta Sitko w rocz. ur.
1200W intencji pracowników i uczniów Szkoły Podstawowej nr 9.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Elżbiety w rocz. śm.
II Za zm. męża Jerzego w dniu ur., zm. rodziców Jana i Janinę, teściów Hermana i Magdalenę Wandzik, zm. brata, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek, 24 czerwca 2022r. – Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa
  800 I O życie wieczne dla zm. męża Henryka w rocz. ur., zm. rodziców z obu stron, zm. szwagierek, bratowej, zm. ks. z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1630Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
1. Za zm. męża, ojca Tadeusza Włazłowskiego w 33 rocz. śm., zm. z rodziny, rodziców Katarzynę i Stanisława, Józefa i Józefę Włazłowskich.
2. Za zm. Helenę i Władysława Michnik, Zofię i Antoniego Kubacki, Janinę i Stefana Kubacki, Janinę i Stanisława Nikodem, zm. z rodziny.
3. Za zm. Jutę Wychowaniec w 1 rocz. śm.
4. Za zm. Piotra Szczepanika w rocz. śm., zm. Stefanię i Stefana Szczepanik, Gertrudę Superniok.
5. O dar nieba dla zm. Albertyny Smuda, w rocz. śm., jej zm. męża Konstantego, ich zm. syna Franciszka i   dusze w czyśćcu cierpiące.
6. Za zm. Antoniego i Krystynę Warzecha, zm. z rodzin Rachwał, Kałążny, Fiecek.
7 Za zm. Franciszkę, Eleonorę i Józefa.
8. Za zm. Łucję i Pawła Krus.
9. Za zm. Danutę Sołtysiak w 30 dzień po śm.
10.Za zm. ojca Romana Nowickiego w rocz. ur. oraz za wszystkich zm. z rodziny Nowickich.
11.Za zm. matkę Leokadię Piegza, ojca Wilhelma i brata Piotra. 12. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
Sobota, 25 czerwca 2022r. – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
 800I Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
II  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Huberta Krogulca  z ok. 50-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1500Ślub: Czajka- Drewniak
1800_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
XIII Niedziela Zwykła, 26 czerwca 2022r.
 730Za zm. Stanisława i Reginę Czesnoić, dusze w czyśćcu cierpiące.
 900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. córki Anny Sawrej w rocz. śm., dusze w czyśćcu cierpiące.
1030W intencji Marka z ok 60 rocz. ur.  z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla całej rodziny.
II Do Op. Bożej z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, op. dla Teresy z ok. 70 rocz. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Urszuli Stareczek w 20 rocz. śm., zm. jej rodziców Jadwigi i Józefa, zm. ks. z naszej parafii.
1600Za zm. męża Józefa Kwiecień w 31 rocz. śm., zm. rodziców, teściów, siostrę Stanisławę Nowotarską, dusze w czyśćcu cierpiące.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.