OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.06.2022r.

XII Niedziela Zwykła

19.06.2022r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii ks. Krzysztofa Czernera. Dziękujemy Mu za wygłoszone Słowo Boże. Po każdej Mszy Św. ks. Krzysztof udzielać będzie prymicyjnego błogosławieństwa. Niech Pan Bóg obficie Mu błogosławi.

2. Dziś na g. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo z procesją Eucharystyczną.

3. Do czwartku włącznie obchodzimy Oktawę Bożego Ciała. W tych dniach po każdej Mszy Św. wieczornej procesja z Najświętszym Sakramentem wokół naszego kościoła. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci do sypania kwiatów.

4. W najbliższą środę przypada 64. rocznica święceń kapłańskich ks. Jana Cichowskiego. Na Mszę Św. w Jego intencji zapraszamy o g. 18.00. Po Mszy Św. w kaplicy pod farą spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

5. W czwartek przeniesiona w tym roku z piątku Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Tego dnia obchodzimy również Dzień Ojca, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach

6. Również w czwartek na g. 17.30 zapraszamy wszystkie mamy do parafialnej kawiarenki na ostatnie przed wakacjami spotkanie „Mamy u Mamy”.

7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Św. o g. 8.00, 16.30 i 18.00. Po Mszy o g. 8.00 i 18.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

8. Również w piątek przypada zakończenie roku szkolnego. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy błogosławionego czasu wakacyjnego odpoczynku.

9. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

10. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską.