INTENCJE MSZY ŚW. od 04.04.2022r. do 10.04. 2022r.

Poniedziałek, 04 kwietnia 2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Henryka Jarmuł, of. mieszkańcy
z ul. Bończyka i Tatrzańskiej.
1800I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Antoniny z ok. rocz. ur, prosząc o bł. Boże dla całej rodziny oraz w int. Ojczyzny i o pokój na świecie. II O bł. Boże dla rodziny Józefy: Aleksandry, Hanny, Małgorzaty i Stefana.
Wtorek, 05 kwietnia  2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego za zm. Ignacego Hojka, zm. pokrewieństwo i zm. kapłanów. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Tomasza Stollarek, of. mieszkańcy z ul. Bończyka.
1800I  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela. II Za zm. Marię Dramską, of. mieszkańcy z ul. Krasickiego.
Środa  06 kwietnia  2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela. II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Stanisława Kochel w 1-rocz. śm.                         II Za zm. matkę Teresę Klauza w 1-rocz. śm., zm. ojca Mariana Klauzę, zm. dziadków z obu stron, zm. córki Aleksandrę i Agnieszkę.
Czwartek, 07 kwietnia 2022r.
  800I Za zm. Krystynę Bańską w rocz. śm., zm. jej rodziców Annę i Romana Bańskich. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
1800I Za zm. Rudolfa, Wilhelminę i Irenę Głąbica, zm. Wiktora i Annę Sroka. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Elżbiety i Józefa Szmidt, zm. brata Zygmunta, zm. Renatę i Eugeniusza Ostrowskich oraz zm. dziadków.
Piątek, 08 kwietnia  2022r.
  800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela. II  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Danuty i całej rodziny.
1630Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Henryka Jarmuł, of. mieszkańcy
z ul. Bończyka i Tatrzańskiej.
1800Msza św. zbiorowa
1. Za zm. Henryka Węgrzyk w rocz. śm., zm. z rodziny.
2. Za zm. Ryszarda Szmajdzińskiego w 20-rocz. śm.
3. O dar życia wiecznego dla zm. męża Huberta Kotisz w rocz. śm., zm. rodziców Florentynę i Karola i zm. pokrewieństwo.
4. Za zm. Martę Uchańską w 1-rocz. śm.
5. Za zm. męża Mariana Jabłońskiego w 30-dzień po śm.
6. O dar życia wiecznego dla zm. Alfredę i Stefana Sztykiel, zm. pokrewieństwo z obu stron.
7. Za zm. męża Tadeusza Wacławik, zm. kapłanów z naszej parafii.
8. Za zm. Agnieszkę i Józefa Fiszer, zm. Teresę i Jana Kuciapa, zm. szwagrów, dziadków
z obu stron.
9. Za zm Rozalię i Józefa Machałów.
10. Za zm Wiesława Kamińskiego w 30 dzień po śm.,  brata Stanisława, rodziców Helenę i Józefa Kamińskich , bratowe Krystynę, Mirosławę, Wiesławę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
Sobota, 09 kwietnia  2022r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Marii w 9-rocz. śm., zm. ojca Józefa, zm. dziadków, rodzeństwo, zm. zięciów, zm. prawnuka Patryka, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące. II O opiekę Matki Bożej zdrowie Dary Ducha św. dla Dawida i Jakuba, ich rodziców, oraz o potrzebne łaski dla nich. III Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
1800Za zm. rodziców Monikę i Franciszka Głogowskich, brata Józefa, bratanka Ireneusza, zm.
z rodziny Głogowski i Wycisk.
 Niedziela Palmowa- 10 kwietnia 2022r.
730I Za zm. Tadeusza Kotułę w 5 rocz. śm. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
 900Za zm. Eulalię, Zbigniewa, Teresę, zm. rodziców, dziadków i szwagra Franciszka.
1030Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec, siostrę Luizę Krogulec.
1200I O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Janiny i Mieczysława Chrapek, Bogdana Charytonik, zm. z rodzin Chrapek, Charytonik, Ogiegło.
II Za zm Ernę i Herberta Sochor.
1600Chrzty i roczki:
1. Mikołaj Smołka (chrzest)
1700Gorzkie Żale
1800 Dla całej rodziny w pewnej intencji.