OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.04.2022

03.04.2022 r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele.

1. Dziś o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy św. porannej oraz o godz. 17.15. Wypominki za zmarłych można składać w zakrystii lub kancelarii.
  2. Dzisiaj na godz. 19.00 zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu absolwentów Diecezjalnej Szkoły Organistowskiej II stopnia w Gliwicach. Koncert wpisuje się w obchody jubileuszowe 25-lecia gliwickiego ośrodka kształcenia muzyków kościelnych. Jest także zapowiedzią XII edycji festiwalu „Koncerty organowe w Konwikcie”, który zainaugurujemy 3 maja.
  3. W środę nasza parafia organizuje wyjazd do Cieszyna na spektakl „Misterium Męki Pańskiej”. Koszty 70 zł. Zapisy w zakrystii. Wyjazd spod naszego kościoła o godz. 14:15.
  4. Również w środę po wieczornej Mszy św. ostatnie spotkanie w ramach Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy.
  5. W piątek o godz. 16:30 zapraszamy dzieci na mszę szkolną.
  6. Również w piątek Droga Krzyżowa ulicami miasta. Rozpoczęcie o godz. 18.45 przy kościele św. Ap. Piotra i Pawła. Prosimy zabrać ze sobą świece.
  7. W sklepiku parafialnym można nabywać świece wielkanocne Caritas. Duża 12zł, mała 7zł.
  8. Po każdej Mszy św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na seminarium i diecezję.