INTENCJE MSZY ŚW. od 21.03.2022r. do 27.03. 2022r.

Poniedziałek, 21 marca 2022r.
800I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla córki Jolanty z ok. 60-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. matki Elżbiety Kaczmarczyk w 76 rocz. śm., zm. ojca Juliana, braci Karola i Michała, siostrę Alicję, męża Jana, zm. dziadków.  II Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże, dary Ducha Św., opiekę Aniołów Stróżów dla Józefa i Marii z ok. ur. oraz z podziękowaniem za szczęśliwe narodziny.
Wtorek, 22 marca  2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Jana Sikora w 10-rocz. śm., zm. jego rodziców i rodzeństwo. II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela. II Za zm. Annę Krogulec, of. Aneta z rodziną.
Środa  23 marca  2022r.
800I O dar nieba dla zm. matki Anny w rocz. śm., zm. ojca Hieronima, zm. męża Henryka i zm. pokrewieństwo. II O dar życia wiecznego dla zm. matki Matyldy w rocz. ur. i śm., zm. ojca Henryka, zm. braci Krzysztofa i Sławomira, zm. dziadków z obu stron.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.                          II Do Op. B., przez wstaw. MB Nieustającej Pomocy z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Ireny Koś z ok. 80 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Czwartek, 24 marca 2022r.
  800I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Józefa z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny. II  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Gabrieli z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny. III Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
1800I Za zm. dziadków Walerię i Augustyna Adamczyk. II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Gabrieli Kowalskiej z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Piątek, 25 marca  2022r., Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
 730Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
 900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Józefy i Józefa Zmorek, zm. teściów Stanisławy i Antoniego Kochel, zm. siostry Teresy w 1-rocz. śm., zm. braci Jana
i Eugeniusza i zm. bratowej Wandy.
1600Z ok. 90-rocz. ur. w intencji dr Kazimierza Poprawy z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski w życiu codziennym oraz o łaskę zdrowia i wsparcie w sprawach ducha i duszy.
1800Msza św. zbiorowa: 1. Za zm. brata Henryka Fiałkowskiego w 1-rocz. śm., zm. rodziców i rodzeństwo. 2. Za zm. rodziców Henryka i Krystynę Krywalskich, zm. dziadków z obu stron. 3. Za zm. Stefanię i Stanisława Mójsiok. 4. Za zm. Zofię i Teofila Dachowskich. 5. Za zm. Hannę Albrecht w 30-dzień po śm. 6. Za zm. Helenę Dragon w 30-rocz. śm., zm. ojca Franciszka, siostrę Zofię w 1-rocz. śm., zm. brata Jerzego, zm. z rodzin Gaździcki, Chrapek i Chabrzyk. 7. Za zm. Władysława Wronę. 8. Za zm. Jana Lalewicz w 30-dzień po śm. 9. Za zm. Marię i Franciszka Lukosz, zm. z rodziny Lukosz i Szweda. 10. Za zm. Bronisława Świnogę, of. sąsiedzi z ul. Bema. 11.Za zm. Marię Kozioł w 30-dzień po śm. 12.Za zm. Rozalię i Józefa Machała. 13. Za wstaw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy z prośbą do Bożego Miłosierdzia o całkowite uzdrowienie duszy i  ciała mamy Anny Kowalskiej, oraz za dusze wszystkich zmarłych. 14.  Za wstaw. MBNP z prośbą do Bożego Miłosierdzia jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez zmarłych, którzy w czyśćcu oczekują nieba, of. Bogdan z rodziną. 15.Za zm. rodziców Marcjannę i Michała Graj, brata Lesława, męża Jerzego Kowalczyk zm. z rodziny.
Sobota, 26  marca  2022r.
 800I Za zm. Jerzego Połomskiego w rocz. ur. i zm. jego rodziców. II Za zm. Bernarda Jeziorskiego w rocz. śm., zm. rodziców, teściów i dusze w czyśćcu cierpiące. III Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
1800O dar życia wiecznego dla zm. dziadków Morawiec i Dudziak.
IV Niedziela Wielkiego Postu- Laetare, 27 marca 2022r.
730I Za zm. Zygmunta Szczepanika od rodziny Płucienników. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
 900Za zm. rodziców Helenę i Henryka w rocz. ur., zm. dziadków z obu stron, zm. pokrewieństwo.
1030Za zm. matkę Annę Krogulec.
1200Za zm. mamę Magdalenę Zielińską, ojca Herberta, męża Pawła Warzecha, córkę Danutę Skutnik, brata Ryszarda Zielińskiego.
1600Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. Cecylię Polok, zm. jej rodziców Rozalię i Leopolda Polok.
1700Gorzkie Żale
1800 Za zm. męża, ojca i dziadka Juliana Sorbal, zm. rodziców Emilię i Władysława, zm. rodzeństwo, zm. rodziców Marię i Wojciecha Rusnak, zm. dziadków i zm. z rodziny.