OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.03.2022r.

III Niedziela Wielkiego Postu
20.03.2022 r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na ogrzewanie naszego kościoła.

1. Dziś o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy św. porannej oraz o godz. 17.15. Wypominki za zmarłych można składać w zakrystii lub kancelarii.
  2. Zapraszamy na spotkanie dla kobiet: „Mamy u Mamy”. Wszystkie chętne mamy zapraszamy w czwarte czwartki miesiąca do parafialnej kawiarenki. Pierwsze spotkanie w najbliższy czwartek o godzinie 17.30.
  3. W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, na Msze Św. zapraszamy o godz. 7.30, 9.00, 16.00 i 18.00. Tego dnia obchodzimy 30 rocznicę utworzenia naszej diecezji, a także Dzień Świętości Życia. W czasie Mszy o godz. 18.00 będzie możliwość włączenia się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  4. W piątek Jerycho Różańcowe zaprasza na modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Rozpoczęcie po Mszy Św. o godz. 7.30. Zakończenie w sobotę przed mszą poranną.
  5. Młodzież zapraszamy na kolejne spotkanie wielkopostne, które odbędzie się w piątek o godz. 19.00 w kościele Ojców Kamilianów. Wspólne wyjście spod naszego kościoła o 18.30.
  6. W sobotę Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży organizuje kolejną wyprawę w góry – „Pełni nadziei”. Wyjazd ok. 6.30, powrót ok. 23.00. Więcej szczegółów i zapisy u dk. Krzysztofa.
  7. W dniu 6 kwietnia (środa) parafia organizuje wyjazd do Cieszyna na spektakl „Misterium Męki Pańskiej”. Koszty 70 zł. Zapisy w zakrystii.
  8. W związku z wyborami do Parafialnej Rady Duszpasterskiej w przyszłą niedzielę rozdawane będą karty do głosowania, na których będzie można wpisać nazwiska swoich kandydatów.
  9. Po każdej Mszy św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjny w Rusinowicach.