INTENCJE MSZY ŚW. od 16.01.2022r. do 23.01. 2022r.

Poniedziałek, 17 stycznia 2022r., św. Antoniego, opata.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej. II Za zm. brata Gotfryda w rocz. ur. i zm. rodziców.
1800I Msza św. kolędowa w int. mieszkańców ul. III Pułku Ułanów, XI Pułku Piechoty i Hallera. II Za zm. Marka Głąbica, of. od siostrzenic z rodzinami. III Za zm. Waldemara Mroza w 4-rocz. śm., of. żona z córkami.
Wtorek, 18 stycznia 2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej. II Za zm. Tadeusza Kuzienko.
1800I Msza św. kolędowa w int. wszystkich mieszkających poza terenem naszej parafii. II Do Miłosierdzia Bożego za zm. Filomenę, Anielę, Józefa, Mieczysława Dziuba. III Za zm. Marka Głąbicę, of. pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej Gwarek.
Środa, 19 stycznia  2022r., św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej. II Do Miłosierdzia Bożego za zm. męża Jana Perz w 17-rocz. śm., zm. rodziców z obu stron, zm. z pokrewieństwa z obu stron, zm. matkę Marię w rocz. śm., ojca Józefa, męża Henryka,     zm. z rodzin Kazek, Świstak, zm. księży z naszej parafii oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za dusze w czyśćcu cierpiące. II Do Miłosierdzia Bożego za zm. matkę Anielę Dombek w 5-rocz. śm., zm. ojca Jerzego i zm. z pokrewieństwa z obu stron.
Czwartek, 20 stycznia  2022r.
  800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej. II W int. Bogu wiadomej z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę i bł. B. oraz siły w pokonywaniu trudności dnia codziennego dla syna z ok. ur.
1400Ślub – Zdrzałek – Burek
1800I Do Op. B. przez wstaw. MBKrP z podz. za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o bł. B., zdr.   opiekę i prowadzenie Ducha Świętego dla Joanny Musiał z ok. 50-rocz. ur. oraz dla męża   Janusza z okazji urodzin i o bł. B. dla całej rodziny. II Za zm. Michalinę Hucz, of. sąsiedzi z ul. Opolskiej 14 i 14a. III O B. Bł i opiekę Matki Bożej Królowej Pokoju dla wspólnoty Dzieci Maryi.
Piątek, 21 stycznia  2022r., św. Agnieszki.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej. II Za zm. Rudolfa Machurę w rocz. śm., zm. Jadwigę Machurę i wszystkich zm. z rodzin     Machura i Tomanek.
1630Za zm. stryja Michała Lorantego z żoną.
1800Msza św. zbiorowa: 1. Za zm. Tadeusza Wacławika, of. szwagier z rodziną. 2. Za zm. matkę Krystynę Harwig, zm. z rodziny Kluszczyk, Kaczmarek, Tyła, Kurpanik, Harwig i dusze w czyśćcu cierpiące. 3. Za zm. Leszka Okaja w 30-dzień po śm. 4. Za zm. Danutę Daniel w 30-dzień po śm. 5. Za zm. męża Henryka Kandzia w 12-rocz. śm., zm. rodziców Foks i Kandzia. 6. Za zm. matkę Jadwigę Rogaczewską w 2-rocz. śm., zm. ojca Bogdana i zm. pokrewieństwo z obu stron.
Sobota, 22 stycznia  2022r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej. II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800O dar życia wiecznego dla zm. męża Marka Perki w rocz. ur., zm. rodziców Aliny i Władysława Reglin, zm. teściowej Joanny Kubickiej, zm. szwagra Janusza Perki, zm. Zofii Szromek, zm. Alfreda Wręczyckiego i zm. z rodziny.
III Niedziela Zwykła, 23 stycznia 2022r.
730Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Józefa Urbanik w 25-rocz. śm. i zm. z rodziny.
 900O dar życia wiecznego dla zm. dziadków Marty i Michała Wójcik, zm. Julii i Antoniego Gawor, zm. wujka Franciszka Stasiaka.
1030Do Op. B. przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośba o zdr. opiekę i Bł. B. dla Małgorzaty Uchman z ok. ur. i o bł. B. dla rodzin Uchman i Angres.
1200I Za zm. męża Adama Czajka w 14-rocz. śm., zm. z rodzin Czajka, Prędecki, Bieniek i Kwolek. II Za zm. rodziców Mariannę i Jana Liszczyków, teścia Lucjana Winiarskiego, zm. siostrę Janinę Winiarską.
1600Chrzty i roczki: 1. Emilian, Jan Szołtysik (roczek)
1700Nieszpory niedzielne.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Kazimierza Pawelak w rocz. śm. i zm. Annę Pawelak.