OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.01.2022r.

II Niedziela Zwykła
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na  potrzeby naszej parafii.

1. Dziś na godz. 17.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru Allegro.
  2. W poniedziałek i wtorek zapraszamy na ostatnie Msze św. kolędowe. W zakrystii można odebrać kartkę informującą o datach Mszy do zamieszczenia na klatce schodowej.
  3. W czwartek (20.01) podczas Mszy św. o godz. 18.00 odnowienie przyrzeczeń Dzieci Maryi.
  4. Dzieci, szczególnie klas trzecich, zapraszamy na Mszę Szkolną w piątek o godzinie 16.30.
  5. W piątek (21.01) na godz. 20.00 Domowy Kościół zaprasza do naszego kościoła na spotkanie modlitewne.
  6. Również w piątek (21.01) organizowany jest wyjazd do Cieszyna na Jasełka. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt – 65 zł. Zbiórka przy naszym kościele o godz. 14.00. Zapisy w zakrystii.
  7. W tym tygodniu obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  8. Po każdej Mszy św. niedzielnej serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na seminarium i diecezję.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę