OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26.12.2021R.

Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na inwestycje diecezjalne.

1. Dziś na godz. 17:00 zapraszamy na nieszpory kolędowe.
2. W poniedziałek (27.12) przypada święto św. Jana Apostoła. Po Mszy św. o godz. 8:00 poświęcenie wina.
3. We wtorek (28.12) święto św. Młodzianków. Na Mszę św. o godz. 8:00 zapraszamy szczególnie najmłodszych naszych parafian. Po Mszy św. błogosławieństwo dzieci.
4. W piątek (31.12) ostatni Dzień Roku Pańskiego 2021. Na Mszę św. dziękczynną i nabożeństwo zapraszamy na godz. 17:00.
5. W tym tygodniu serdecznie zapraszamy na Msze św. kolędowe. Szczegółowy plan Mszy na stronie internetowej i w gablotce. W zakrystii można odebrać kartkę informującą o datach Mszy do zamieszczenia na klatce schodowej.
6. W sobotę Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Na Msze św. zapraszamy według porządku niedzielnego.
7. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy zadbali o świąteczne piękno naszej świątyni.
8. Dziś po każdej Mszy św. serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.
Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę