INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 27.12.2021R. – 02.01.2022R.

INTENCJE MSZY ŚW. 0d 27.12 .2021. do 02.01. 2022r.

Poniedziałek, 27 grudnia 2021r., św. Jana Apostoła i Ewangelisty.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Eleonory i Józefa   Kowalskich, zm. Łucji i Emilii Brol, syna Jacka, zm. brata Ernesta z żoną,  zm. wujostwo Jabłońskich, zm. Ernestynę i Jana oraz dusze w czyśćcu cierpiące. II Za dusze w czyśćcu cierpiące. III Do Miłosierdzia Bożego za zm. Józefa, Franciszka i Eleonory.
1800I Msza św. kolędowa w int. mieszkańców ul. Korczaka, ul. Tatrzańskiej, ul. Kasztanowej i ul. Klonowej. II O radość wieczną dla zm. Marianny i Alojzego Wyciszczak, zm. z  rodzin Piechucki, Ważgocki i Śmieciński.
Wtorek, 28 grudnia 2021r., św. Młodzianków Męczenników.
800Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Msza św. kolędowa w int. mieszkańców ul. Mickiewicza i ul. Bema. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Mariusza Gazda w 3-rocz. śm., zm. z rodzin Gazda, Biały, Krzyszpin i Kijas. III Za zm. Wandę Woźnica w rocz. śm. oraz z prośbą o powrót do zdrowia dla syna Krzysztofa.
Środa, 29 grudnia  2021r., Piąty Dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego.
  800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Tadeusza Kuzienko i dusze w czyśćcu cierpiące, of. rodzina Bieniek. II Do. Op. B. przez wstaw. MBKrP prosząc o dary Ducha Św. op. i Bł. Boże dla wnuka Kacpra z ok. urodzin.
1800I Msza św. kolędowa w int. mieszkańców ul. Powstańców Śląskich, ul. Świdra, ul. Lelewela i ul. Sobieskiego. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. matki i babci Urszuli Dittfeld w 5-rocz śm., zm. z rodzin Biały, Cichoń, Dittfeld i dusze w czyśćcu cierpiące.
Czwartek, 30 grudnia  2021r., Szósty Dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego.
800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Reginy Kluczyk, of. koleżanka Maria.
1800I Msza św. kolędowa w int. mieszkańców ul. Opolskiej, ul. Opatowickiej. II Za zm. Wandę i Wacława Sokołów, zm. Genowefę i Pawła Nosek, Anielę i Waleriana Wtorek, zm. Gertrudę i Józefa Popadiak.
Piątek, 31 grudnia  2021r.
800I Za zm. ojca Jana Nogalskiego w 30-rocz. śm. zm. matkę Władysławę, zm. kuzynkę Józefę Kurczyńską w 1-rocz. śm., zm. z rodzin Mroczek i Nogalski. II Za zm. teściów Martę, Józefa oraz Sylwestra, Ottona, Ewę i Barbarę, zm. pokrewieństwa. III Do Miłosierdzia Bożego za zm. teściów, brata z żoną i córką i zm. pokrewieństwo.
1700Msza św. na zakończenie Roku 2021.
Sobota, 01 stycznia  2022r., Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok.
 730…………………………………………………………………………. .
  900Za zm. mamę Jadwigę Garczorz w 25-rocz. śm., ojca Franciszka, zm. Agnieszkę i Szymona.
1030…………………………………………………………………………. .
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Wandy Totoń w 15-rocz śm., zm. Henryki Łapanowskiej i zm. z rodziny.
1600Za zm. męża Edwarda Paluszka w 29-rocz. śm., zm. rodziców, teściów, szwagrów i zm. synową.
1700Nieszpory kolędowe.
1800Za zm. Brunona Solik of. sąsiedzi z ul. Ułańskiej 10B.
Niedziela 02 stycznia 2022r., Święto Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
730O dar życia wiecznego dla zm. Krystyny Chmielewskiej w 5-rocz. śm., zm. Jerzego, zm. z rodzin Chmielewski, Franusik, Sikora i dusze w czyśćcu cierpiące.
  900 …………………………………………………………………………. .
1030 …………………………………………………………………………. .
1200Do. Op. B. przez wstaw. MB Nieustającej Pomocy z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę i bł. B. dla Agnieszki Cierpioł z ok. 85-rocz. ur., i Mieczysławy z ok. 70-rocz. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
1600O dar życia wiecznego dla zm. Marka Głąbicy, of. przyjaciele.
1700Nieszpory kolędowe.
1800Do. Op. B. przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, op. i bł. B. dla Longiny Bil z ok. 90-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.