INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13.12.2021R. – 19.12.2021R.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 13.12.2021r. – 19.12.2021r.

Poniedziałek, 13 grudnia  2021r,
700Roraty – Za zm. Krzysztofa Kiczkę.
800O dar nieba dla zm rodziców. Anny i Hermana w rocz. śm., zm. męża Henryka, kuzynki Matyldy, przyjaciół Anny i Achillesa i zm. pokrewieństwo.
1800I Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców. II   …………………………………….
Wtorek, 14 grudnia 2021r,
700Roraty – Za zm. Krzysztofa Kiczkę.
800Do Mił. Bożego i  MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, op., bł. Boże dla Łucji oraz o bł. Boże dla całej rodziny.
1800I Za zm. mamę Danutę Kwapulińską w 4-rocz. śm., zm. z rodzin Nowicki i Kwapuliński.
II Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. syna Marka Głąbica, of. rodzice, brat Rafał z rodziną.
Środa, 15 grudnia 2021r,
700Za dusze w czyśćcu cierpiące.
800Za zm. rodziców Hildegardę i Leona Frysz.
1800I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Artura Stegińskiego w 10-rocz. śm., zm. rodziców, Emilię i Antoniego Kopyciok, zm. brata Eugeniusza, zm. teściów Marię i Teodora Stegińskich.

II Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Klarę i Stanisława Kobier, dziadków Annę i Pawła Hadamik, zm. Gertrudę i Wincentego Dreszer, zm. Adama Dąbek, zm. z rodzin Angres, Skowronek, Kobier, Dąbek, Batuszik i dusze w czyśćcu cierpiące.
Czwartek, 16 grudnia 2021r.
700Roraty – Za dusze w czyśćcu cierpiące.
800Za zm. Jana Czaję, jego żonę Wiesławę i zm. z pokrewieństwa.
1800I Do Mił. Bożego za zm. męża Jerzego Wandzik w 20-rocz. śm. zm., teściów Hermana i Magdalenę, zm. rodziców Jana i Janinę Panek, zm. brata Zbigniewa i dusze w czyśćcu cierpiące.

II Za zm. Bożenę Kieras w rocz. ur., zm kapłanów z naszej parafii.
Piątek, 17 grudnia 2021r.
800I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Andrzeja Samsel w 18-rocz. śm.
   zm. z rodzin Samsel i Kołodziejczyk.
II Za zm. dusze w czyśćcu cierpiące i zm. Roberta Tybora.
1630Roraty – Za zm. Marię Krajczyczek, of. mieszkańcy z ul. św. Katarzyny.
1800  Msza Święta – zbiorowa:
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba, of. Bogdan z rodziną.
2. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
3. Za zm. Kazimierza Kuc w 1-rocz. śm.
4. Za zm. Edwarda Wojsyk, of. sąsiedzi z ul. Kościuszki 24,26 i 28.
5. Za zm. rodziców Hugona i Helenę, brata Romana i dusze w czyśćcu cierpiące.
6. Za zm. Pawła Bieleckiego i zm. z rodziny.
7. Za zm. Zbigniewa Chejzę.
8. Za zm. rodziców Helenę i Wacława Przybylskich, zm. męża Mieczysława, zm. synów Piotra i Marka, zm. siostry i braci.
9. Za zm. Jana Tomczyk.
10. Za zm. Jana Bigos w 30 dzień po śm.
11. Za zm. Tadeusza Romanowskiego od szwagierki Joli z rodziną, Haliny z mężem
    i Sławomira z rodziną w 30 dzień po śm.
12. Za zm. Zofię i Teofila Dachowskich , zm. Barbarę i Zbigniewa Jędraszak.
Sobota, 18 grudnia 2021r.
700Roraty – Za dusze w czyśćcu cierpiące.
800Za zm. Marię Zgaśnik, zm. Jana Lesiewicz, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. mamę Annę Pawelak w rocznicę urodzin. II O bł. Boże opiekę Anioła Stróża dla Natalii Jelonek z ok. 1-rocz. ur.
IV Niedziela Adwentu , 19 grudnia 2021r.
730Za zm. rodziców Mariana i Janinę, zm. braci Tadeusza i Pawła Radomskich.
900O dar życia wiecznego dla zm. matki Heleny Pietryga w 4-rocz. śm., zm. ojca Henryka Pietryga w 48-rocz. śm. i zm. z rodziny.
1030Za zm. matkę Zofię Musiał, zm. męża Tadeusza Tomczak, zm. z rodziny Tomczak, zm. Józefa Nowak i zm. Teresę Kubica.
1200I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Bogusława Kanas i zm. żony Ludwiki.
II Do Op. B. przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę i bł. B. dla Ireny z ok. 70-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1600Do Op. B. przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę i bł. B. dla Danuty i o bł. B. dla całej rodziny.
1700Nieszpory adwentowe.
1800Do Op. B. przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę
i bł. B. dla Klaudii z ok. 40-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.