OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA ADWENTU – 12.12.2021R.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na seminarium i diecezję

1. Dziś o godz. 17:00 zapraszamy na nieszpory adwentowe.
  2. W sklepiku po każdej Mszy Św. można nabyć opłatki i świece Caritas.
  3. W kancelarii przyjmujemy intencje mszalne na rok 2022.
  4. Pod wieńcem adwentowym wyłożone są tzw. „Tytki Miłosierdzia”. Prosimy, aby dary składać do przyszłej niedzieli włącznie.
  5. Po każdej Mszy Św. niedzielnej serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki. Dzisiaj Dzieci Maryi organizują w niej kiermasz ozdób świątecznych.
  6. Msze Św. roratnie od poniedziałku do czwartku i w soboty o godz. 7.00, a w piątek o godz. 16.30 – zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci.
  7. W poniedziałek (13.12) o godz. 18:00 Msza Św. Fatimska, po Mszy różaniec.
  8. W piątek (17.12) o godz. 19:30 serdecznie zapraszamy młodzież do kościoła św. Józefa na roraty.
  9. W sobotę (18.12) odwiedzimy z przedświąteczną Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii.
  10. Również w sobotę wspólnota rodzin „Michael” zaprasza wszystkich na Eucharystię w naszym kościele o godz. 10:30.
  11. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią w tym roku nie będzie odwiedzin duszpasterskich tzw. kolędy. W zamian zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii na Msze Święte sprawowane w ich intencji. Pierwsza część planu Mszy Kolędowych zamieszczona jest w gazetce parafialnej. W zakrystii można odebrać kartkę informującą o datach Mszy do zamieszczenia na klatce schodowej.
  12. Zachęcamy do udziału w świątecznej zbiórce „Paczuszka dla Maluszka” organizowanej przez Fundację Małych Stópek. Szczegóły na plakacie w gablotce. Dary można składać w kawiarence lub zakrystii.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę