Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Adwentu – 28.11.2021r.

Niedziela Adwentu

28.11. 2021r.
Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na  ogrzewanie naszego kościoła.

1. Dziś o godz. 17:00 zapraszamy na nieszpory adwentowe.
  2. W sklepiku po każdej Mszy św. można kupować opłatki i świece Caritas.
  3. Dziś po Mszy Św. wieczornej odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  4. W kancelarii  przyjmujemy intencje mszalne na rok 2022.
  5. Pod wieńcem adwentowym wyłożone są tzw. „Tytki Miłosierdzia”.
  6. Po każdej Mszy Św. niedzielnej serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki.
  7. Zapraszamy, szczególnie dzieci, na Msze Święte roratnie od poniedziałku do czwartku i w soboty o godz. 7.00, a w piątek o godz. 16.30.
  8. Wspólnoty „Michael” oraz „Syjon” zapraszają w najbliższą środę do naszego kościoła na Wieczór Uwielbienia, który rozpocznie się Mszą Św. o godzinie 18.00.
  9. W piątek na godz. 19.30 zapraszamy młodzież na Mszę Św. roratnią.
  10.  W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  11. Zachęcamy do udziału w świątecznej zbiórce „Paczuszka dla Maluszka” organizowanej przez Fundację Małych Stópek. Potrzebne są przede wszystkim artykuły higieniczne. Zgromadzone dary trafią do domów samotnej matki, hospicjów perinatalnych i domów dziecka. Szczegóły na plakacie w gablotce. Dary można składać w kawiarence lub zakrystii.
  12. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę