Intencje mszy świętych 29.11.2021r. – 05.12.2021r.

Poniedziałek, 29 listopada  2021r.
700Roraty– Za zm. Krzysztofa Kiczkę.
800Za zm. Władysława Grzyb w rocz. ur., zm. matkę Monikę, zm. ich rodziców, rodzeństwo i dziadków.
1800I Za zm. Stefanię Krawczyk w rocz. ur., of. przyjaciele.
II Z podziękowaniem za otrzymane łaski z ok. 90-rocz. ur. dla Ewy Strzebińczyk z prośbą o dalsze zdrowie i Bł. Boże dla całej rodziny oraz za zm. rodziców Andrzeja i Józefę Szdżuj, brata Henryka, bratową Amalię i dusze w czyśćcu cierpiące.
Wtorek, 30 listopada 2021r, św. Andrzeja.
700Roraty– Za dusze w czyśćcu cierpiące.
800Za zm. rodziców i zm. siostrę.
1800I Za zm. Wandę Piasecką, zm. z rodzin Piasecki i Mansfeld.
II Za zm. Krzysztofa Kiczkę.
Środa, 01 grudnia 2021r.
700Roraty – ………………………………………………………..
800Za zm. Krzysztofa Kiczkę.
1800I Za zm. Kazimierza Tobór, zm. rodziców, teściów, pokrew. z obu stron, zm. ks. z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II  Msza Święta – zbiorowa:
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba, of. Bogdan z rodziną.
2. Za zm. Agnieszkę Wiatrek w 30-dzień po śm.
3. Za zm. Klarę i Jerzego Gryc, zm. pokrew. Gryc i Burzyk, zm. Tadeusza Renka, zm. Teresę Brol, zm. Alicję Morcinek i Danutę Pławiak.
4. Za zm. matkę Grażynę Kowalczyk w 30-dzień po śm.
5. Za zm. matkę Gertrudę w rocz. śm.
6. Za zm. Leokadię, Andrzeja, Zdzisława, Roberta, Irenę i Jerzego Gil, zm. Leokadię, Helenę, Jerzego i Łucję Krogulec, oraz zm. Marka Warwasa.
7. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
Czwartek, 02 grudnia 2021r.
700Roraty-Za zm. Krzysztofa Kiczkę.
800Do Miłosierdzia Bożego za zm. Urszulę Dittfeld, of. koleżanki.
1800I W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
Piątek, 03 grudnia 2021r, św. Franciszka Ksawerego.
800I W int. czcicieli NSPJ. II Za zm. Krzysztofa Kiczkę.
1630Roraty – Dziękczynna za 10 lat życia dla Pawła Glücka z prośbą o Boże Bł. zdrowie oraz w int. całej rodziny.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
1930Roraty dla młodzieży.
Sobota, 04 grudnia 2021r, św. Barbary.
700Za zm. Krzysztofa Kiczkę.
800W int. czcicieli NSNMP.
1800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Bł. Boże dla Stanisławy Wrony z ok. 75-rocz. ur. i o Bł. B. dla całej rodziny.
II Za zm. Marię i Rudolfa Brandt w rocz. śm., zm. Marię i Józefa Komoder, of. zięć, wnuki i prawnuki.
II Niedziela Adwentu, 05 grudnia 2021r.
730O wieczną radość nieba dla zm. ojca Sylwestra Haśnika w 7-rocz. śm., zm. kapłanów z naszej parafii, of. Franciszkanie.
900O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Wandy w 25-rocz. śm. i Jana Pyka.
1030O dar życia wiecznego dla zm. Natalii i Bolesława Skorek w rocz. śm. i zm. z rodziny.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Marii Siwy w 1-rocz. śm., zm. ojca Jerzego Siwy, zm. syna Piotra, zm. Ireny Siwy, Józefa i Józefy Siwy, zm. Antoniego i Petroneli Stempin, zm. z rodzin Stempin, Siwy, Bień, Graca, Kisiel, Kaliga, Szwed, Fiszer i Horzela.
1600Do Miłosierdzia Bożego za zm. Jerzego Stolarczyka w 14-rocz. śm., zm. synową Agnieszkę Stolarczyk, zm. Katarzynę Brol, zm. rodziców Józefa i Janinę Zawojskich, zm. z rodziny i pokrewieństwa.
1700Nieszpory adwentowe.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Jana Matysik
w 1-rocz. śm.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. matki Gertrudy Bochen w 16 rocz. śm., ojca Hermana, zm. dziadków z obu stron, pokrewieństwo, zm. księży z naszej parafii.