Intencje mszy świętych 22.11.2021r. – 28.11.2021r.

Poniedziałek, 22 listopada 2021r.

I. Za zm. Krzysztofa Kiczkę.

II. O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Teresy, Stefana, Hildegardy i Adolfa.

18:00

I. O dar życia wiecznego dla zm. Karola Brody w rocz. śm., jego ojca Marka Brody, zm. dziadków.

II. O dar życia wiecznego dla zm. Gertrudy i Roberta Volkmer, zm. Zygmunta i Zbigniewa Sitko.

Wtorek, 23 listopada 2021r.

I. Za zm. Krzysztofa Kiczkę.

II. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00

I. O dar życia wiecznego dla zm. Anny Zientarskiej i zm. z rodziny.

II. Za zm. Marię Krajczyczek, of. mieszkańcy z ul. Św. Katarzyny.

Środa, 24 listopada 2021r

I. Za zm. Krzysztofa Kiczkę.

II. Do Miłosierdzia Bożego za zm. Agnieszkę Wiatrek, of. sąsiedzi z ul. Opolskiej 12,14,14A.

18:00

I. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca i dziadka Mariana Dittfeld w 23 rocz. śm., zm. z rodzin Biały, Cichoń, Dittfeld i dusze w czyśćcu cierpiące.

II. O dar życia wiecznego dla zm. Heleny Kupka w 100 rocz. ur., zm. jej męża Wincentego.

Czwartek, 25 listopada 2021r.

I. Za zm. Krzysztofa Kiczkę.

II. Za zm. babcię Franciszkę w rocz. ur., zm. dziadka Franciszka, Sylwestra i Huberta oraz zm. Paulinę i Józefa.

18:00

I. Za zm. Jerzego Połomskiego w rocz śm. i zm. jego rodziców.

II. O dar życia wiecznego dla zm. Otylii i Jana Lach, Anny i Grzegorza Kuliś i zm. z rodziny.

Piątek, 26 listopada 2021r

8:00

I. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

II. Za zm. Jana Kaczmarka i zm. z rodziny.

16:30

Msza św szkolna: Za zm. Krzysztofa Kiczkę.

Msza Święta – zbiorowa:

1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba, of. Bogdan z rodziną.

2. Za zm. Edwarda Wojsyk od sąsiadów z ul. Kościuszki 24,26,28.

3.Za zm. męża Radzisława Abramowicz w rocz. śm., zm. rodziców, teściów, dziadków i zm. z rodziny.

4.Za zm. ojca Mariana Kocot w 100 rocz. ur.

5.Za zm. męża Antoniego, syna Ryszarda Kalinowskich, zm. rodziców, teściów, i zm. kapłanów z naszej parafii oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

6. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.

Sobota, 27 listopada 2021r.

I. Za zm. Krzysztofa Kiczkę.

II. II W int. budowniczych naszego kościoła, księży posługujących w naszej parafii, parafian oraz wszystkich dobrodziejów.

18:00

I. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. matki, babci, prababci i teściowej Gertrudy Dembeckiej w 1 rocz. śm.

II. Za zm. Reginę i Stanisława Czesnoić oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

I Niedziela Adwentu, 28 listopada 2021r.

7:30

Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. teściowej Wandy Skowronek w 22- ocz. śm., zm. jej męża Antoniego, zm. córkę Ritę, syna Stefana, zm. z rodzin Skowronek, Wojtas i Fronczyk.

9:00

O dar życia wiecznego dla zm. Tadeusza Wacławika of. syn Adam z rodziną.

10:30

I. Za zm. Antoniego Gawora w rocz. ur.

II. Za zm. Jana Sójkę w 30 rocz. śm., zm. z rodzin Miłosz, Sójka.

12:00

Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Bł. Boże dla Łucji Płaczek z ok 70 rocz. ur. i o Bł. Boże dla całej rodziny.

16:00

Chrzty i Roczki:

1. Rafał, Adam Haczelski (chrzest)

17:00

Nieszpory niedzielne.

18:00

Za zm. ojca Emila Krzykała w rocz. śm., zm. matkę Jadwigę, zm. z rodzin Krzykała, Chucher, Wróż.