INTENCJE MSZY ŚW. od 16 września do 22 września 2024r.

Poniedziałek, 16 września, śś. Męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa.
800I Za zm. męża Czesława Heny w rocz. śm.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Izabeli i Grzegorza z ok. 30 rocz. ślubu i o bł. B. dla córki Patrycji i jej rodziny.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Elżbiety i Józefa Szmidt, zm. brata Zygmunta, zm. Renaty, Eugeniusza, Szymona Ostrowskich i zm. dziadków.
II Do Miłosierdzia Bożego za zm. mamę Marię Wanot w rocz. śm., zm. ojca Huberta Wanot i zm. męża Stanisława Wyciszczak.
Wtorek, 17 września.
800I Za zm. męża Józefa w rocz. ur.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. męża, ojca i dziadka Eugeniusza Ostrowskiego w 70 rocz. ur., zm. z rodziny Ostrowski, Fiszer, Szmidt i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże, dary Ducha Św. opiekę Matki Bożej z ok. ur. dla córki Ilony i męża Jana oraz o bł. B. dla całej rodziny.
Środa, 18 września, św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Marii i Mariana z ok. 39 rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
1800I Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie, bł. B. i dary Ducha Św. dla Zuzanny Krawiec z ok. 18 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Za zm. Jakuba Świszczorowskiego i zm. z rodziny.
Czwartek, 19 września.
800I O dar życia wiecznego dla zm. Mariana Blondzik, zm. jego rodziców Krystyny i Erwina.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Haliny Sitek i zm. kapłanów z naszej parafii.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. z rodziny Warda, Romel i Jabłoński.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. siostry Krystyny Krawiec.
Piątek, 20 września, śś. Męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
800I ………………………………………………………….
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1630Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Michała Kolasińskiego w rocz. ur, prosząc o dary Ducha Św. na rozpoczęcie studiów i o bł. B. dla całej rodziny.
1. Za zm. Małgorzatę Ogiela w 30 dzień po śm.
2. Za zm. matkę, żonę Jadwigę Krzyszpin w 3 rocz. śm. zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za zm. Stanisławę Brol i zm. jej męża.
4. Za zm. Halinę Myślińską w rocz. ur.
5. Za zm. Marię Skotnicką.
6. Za zm. Stanisława i Agnieszkę Lorantych.
7. Za zm. Władysława Wronę w 3 rocz. śm., zm. z rodziny Wrona.
8. Za zm. syna Andrzeja Boroń, zm. męża Piotra Boroń i zm. rodziców z obu stron.
9. Za zm. Janinę Tworek-Gola w 2 rocz. śm., of. syn Antoni z rodziną.
10. Za zm. Zbigniewa Wiekiera w 30 dzień po śm.
Sobota, 21 września, św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
800I Do Miłosierdzia Bożego za zm. Łucję Tomsik w rocz. śm. i zm. z rodziny.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Weroniki Pieniążek z ok. ur.
1800Za zm. Barbarę Kaczmarczyk w 86 rocz. ur. i za dusze w czyśćcu cierpiące.
XXV Niedziela Zwykła, 22 września.
730…………………………………………………………………………….
900Za wstaw. MBKP dziękując Bogu za 30 lat istnienia Kręgu Rodzin Domowego Kościoła im. Ojca Pio, za 40 lat sakramentu małżeństwa Teresy i Adama, 30 lat Joanny i Jacka, 30 lat Adriany i Krzysztofa, za 60 lat życia Haliny oraz Krzysztofa, prosząc o Boże Miłosierdzie dla Małgorzaty w 2 rocz. śm.
1030Za zm. męża Aureliusza Lebek w rocz. ur., zm. syna Patryka w 14 rocz. śm.
1200Do Op. Bożej za wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dary Ducha Św. dla Anny i Michała Grząś oraz dla ich dzieci Natalii i Jana.
1600Chrzty i roczki:
1. Mateusz, Antoni Małota (chrzest).
1700Nieszpory niedzielne
1800Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Mariana Ciby z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.