OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.09.2024r.

XXIV Niedziela Zwykła
15.09.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

1. Nieszpory dzisiaj o g. 17.00.
  2. Z tyłu kościoła oraz w kancelarii i zakrystii dostępne są formularze „Zgłoszenia dziecka do Pierwszej Komunii św.” Prosimy rodziców dzieci klas trzecich szkoły podstawowej, chcących przygotować swoje dzieci do I Komunii Św. w 2025 roku, o wypełnienie takiego formularza i złożenie go w zakrystii, bądź kancelarii parafialnej, do niedzieli 29 września włącznie. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w tę właśnie niedzielę (29 września) po Mszy św. wieczornej.
  3. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do śpiewania w Parafialnej Scholi Liturgicznej. Próby w czwartki o g. 18.45 w salce Bibliotece.
  4. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek o g. 16.30.
  5. Również w piątek o g. 20.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Diakonię Modlitwy Ruchu Światło – Życie.
  6. Z piątku na sobotę odbędzie się Nocna Piesza Pielgrzymka Młodzieży do Rud Raciborskich, która wyrusza z katedry gliwickiej o północy. Wyjazd spod naszego kościoła w piątek o g. 22.00, powrót w sobotę ok. g. 10.00. Zapisy jeszcze tylko dzisiaj u ks. Dawida lub w zakrystii.
  7. W sobotę, o g. 19.00, nabożeństwo uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela.
  8. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!