OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.09.2024r.

XXIII Niedziela Zwykła
08.09.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na dom księży emerytów.

1. Nieszpory dzisiaj o g. 17.00.
  2. Po każdej Mszy odbywa się dzisiaj przed naszym kościołem zbiórka na utrzymanie jedynego hospicjum dla dzieci i dorosłych na Litwie, które w Wilnie założyła i prowadzi polska siostra zakonna Michaela Rak. O hospicjum opowie po ogłoszeniach przedstawiciel Fundacji Aniołów Miłosierdzia, która powstała, by wspierać wileńskie hospicjum.
  3. W środę, o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Św.
  4.  Zapraszamy wszystkie chętne osoby do śpiewania w Parafialnej Scholi Liturgicznej. Próby w czwartki o g. 18.45 w salce Bibliotece.
  5. W piątek organizujemy pielgrzymkę do Turzy Śląskiej. Wyjazd po Mszy porannej, koszt – 50zł. Szczegółowe informacje pod nr tel. 695 851 197.
  6. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek o g. 16.30. Również w piątek po Mszy Św. wieczornej różaniec fatimski.
  7. W najbliższą sobotę o g. 18.00 odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie grupy rękodzieła dla kobiet „Warsztat Tabity”. Prosimy o zgłoszenie chęci udziału SMSem pod nr tel. 507 022 894 do czwartku włącznie. Więcej informacji na plakacie i kartkach wyłożonych z tyłu kościoła. Serdecznie zapraszamy.
  8. Z piątku na sobotę (20-21.09) odbędzie się Nocna Piesza Pielgrzymka Młodzieży do Rud Raciborskich, która wyrusza z katedry gliwickiej o północy. Wyjazd spod naszego kościoła w piątek o g. 22.00, powrót w sobotę ok. g. 10.00. Zapisy u ks. Dawida lub w zakrystii do przyszłej niedzieli włącznie.
  9. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!