INTENCJE MSZY ŚW. od 09 września do 15 września 2024r.

Poniedziałek, 09 września.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. dziadka Jana Matysik, of. od wnuków.
II W int. Janusza Pacioraka z ok. 68 rocz ur. z prośbą o opiekę Opatrzności Bożej na dalsze lata życia.
1800I Za wstaw. bł. Anieli Salawy Patronki FZŚ w Polsce, prosząc o potrzebne łaski dla żyjących, a dla zmarłych członków FZŚ o dar nieba.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Gertrudy i Kazimierza Tokarz, zm. z rodziny Tokarz i Bajer.
Wtorek, 10 września.
800I Za zm. Piotra Siwy w 3 rocz. śm., zm. jego rodziców Marię i Jerzego, zm. Antoniego Zrałek, zm. dziadków z obu stron.
II Do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie grzeszników, za konających i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. synów Marka i Piotra oraz zm. męża i rodziców.
II W int. Natalii, Szymona, Mai prosząc o dary Ducha św. oraz w int. rodziców i dziadków.
Środa, 11 września.
800I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Za zm. mamę Janinę i zm. z rodziny.
1. Za zm. męża Józefa Ugorskiego w 5 rocz. śm. zm. rodziców, teściów, zm. szwagra Zenona i szwagierkę Bożenę.
2. Za zm. Józefa Szweda.
3. Za zm. męża Tadeusza Wacławika w 3 rocz. śm., dusze w czyśćcu cierpiące i zm. księży z naszej parafii.
4. O dar życia wiecznego dla zm. Jacka Stopki, of. sąsiedzi.
5. Za zm. ojca Józefa Folkmer w rocz. ur., zm. żonę, zm. z rodziny Folkmer, Tkocz i Kotisz.
6.Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Krystyny i Horsta Meiser, zm. z rodzin Meiser, Zając.
7. Za zm. Zuzannę Bula z prośbą o dar życia wiecznego.
Czwartek, 12 września, Najśw. Maryi Panny, Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej,
patronki diecezji gliwickiej.
800I Za zm. Hannę Stolingwa w rocz. śm., zm. Urszulę Olszok w rocz. śm., zm. wujka Jana w rocz. śm. i zm. z rodziny Makowiec.
II Za zm. Urszulę w rocz. śm.
1200Ślub: Franusik – Franusik.
1800I Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Hildegardy Chorowskiej w 82 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Joanny i Marka Glück, ich dzieci, wnuków i przyjaciół.
Piątek, 13 września, św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
800I Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego w 1 rocz. śm., of. rodzice.
II W int. Jacka Pacioraka z ok. 30 rocz. ur. o głęboką, żywą wiarę i prowadzenie Ducha Św. w życiu.
1630Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Michaliny Sadowskiej w 2 rocz. śm., zm. taty Edwarda i zm. z pokrewieństwa z obu stron.
1800Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
Sobota, 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
800I O Opiekę Matki Bożej, zdrowie, dary Ducha Św. dla Dawida i Jakuba, ich rodziców oraz o potrzebne łaski dla nich.
II Za zm. Urszulę Olszok w 2 rocz. śm., zm. Henryka Olszok w 46 rocz. śm., zm. z rodzin Olszok i Dolnicki.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Stefani i Bronisława Kuszka i za dusze w czyśćcu cierpiące.
XXIV Niedziela Zwykła, 15 września.
730Za dusze w czyśćcu cierpiące.
900Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Działkowców i ich rodzin – Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Jana III Sobieskiego w Tarn. Górach oraz za zm. działkowców.
1030Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Antoniego Pieniążek z ok. 5 rocz. ur. i o bł. B. dla rodziców.
1200Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Anny i Marcina Maj z ok. 9 rocz. ślubu i o bł. B. dla syna Kacperka.
1600………………………………………….
1700Nieszpory niedzielne
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Jadwigi Krzykała, zm. ojca, zm. z rodziny Krzykała, Chucher i Wróż.