INTENCJE MSZY ŚW. od 05 sierpnia do 11 sierpnia 2024r.

Poniedziałek, 05 sierpnia.
800I Za zm. ojca Stanisława Henczak w rocz. śm. zm. dziadków Józefa i Zofię,
zm. pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące. II Za  zm. Jadwigę Machura, zm. Rudolfa Machura, zm. z rodzin Machura i Tomanek.
1500Ślub- Hiller-Mika.
1800Do Chrystusa Najwyższego Kapłana przez wstaw. MBKP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę i zdrowie w posłudze duszpasterskiej dla naszego księdza Dawida Pytlik z ok. urodzin.
Wtorek, 06 sierpnia, Święto Przemienienia Pańskiego.
800Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z pokrewieństwa Kowolik i Konopka.
1800Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha św. dalszą op., zdrowie i bł. B. dla wnuków Bartłomieja, Natalii, Eweliny, prawnuków Kaspra, Darka, Tadeusza, Elizy, Emilii i Kuby.
Środa, 07 sierpnia.
800Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o . dalszą op., i zdrowie dla Cecylii i o wiarę dla dzieci.
1800Za zm. męża Ryszarda Kicinger w 15-rocz. śm. zm. rodziców Pawła i Katarzynę Rzepka, zm. Wincentego i Daniela Kicinger i zm. pokrewieństw.
Czwartek, 08 sierpnia, św. Dominika, prezbitera.
800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Alicji Masarczyk w rocz. ur.
1800Do Miłosierdzia Bożego dziękując za otrzymane łaski, prosząc o zdrowie i bł. Boże
z ok. 92-rocz. ur. dla Genowefy Niewiedzioł.
Piątek, 09 sierpnia, św. Teresy Benedykty od Krzyża.
800Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Tomasza Kowalskiego z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny
1800Msza św. zbiorowa: 1. Za zm. Gertrudę Superniok w rocz. śm. zm. Marię Bardkowską, Augustę Gabrielczyk i zm. Piotra Szczepanika. 2. Za zm. matkę Agatę Urbańczyk w 8-rocz. śm. zm. matkę Helenę Klyta w 22-rocz. śm. zm. ojców Eugeniusza Urbańczyk, Szczepana Klyta i zm. siostrę Jolantę. 3. Za zm. Jadwigę i Franciszka Fik, zm. synów Stanisława i Tadeusza. 4. Za zm. Ignacego Wostal w 30-dzień po śm. 5. Za zm. Teresę Sobczak w 1-rocz. śm. 6. Za dusze w czyśćcu cierpiące. 7. Za zm. rodziców Michalinę i Edwarda Kowalik, zm. męża Kazimierza, wujka Franciszka, dziadków i szwagrów.
8. Za zm. Lidię Kawka, of. Przyjaciółka Renata. 9. Za zm. żonę Ingeborgę Wilczok, zm. syna Bogdana, zm. rodziców Pelagię
 i Hieronima Pękała, zm., z rodziny Szmidt.
10. Za zm. Jerzego Okońskiego z prośbą o życie wieczne i dar nieba dla niego.
11. Za zm. Bożenę Wyrwał w rocz. ur.
Sobota, 10 sierpnia, św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika.
800I Do Miłosierdzia Bożego za zm. Piotra Sarneckiego w 1-rocz. śm. zm. rodziców Janinę i Tadeusza, zm. rodzeństwo Tadeusza, Danutę i Jadwigę. II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Za zm. rodziców Jadwigę i Marcelego Dudek w rocz. ur.
          XIX Niedziela Zwykła, 11 sierpnia.
730Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
900Za zm. Stefana Pradellok w 4-rocz. śm. i zm. z rodziny.
1030Chrzty i roczki: 1. Eryk, Henryk Kaminiorz (roczek).
1200Za zm. Stanisława Wyciszczak w rocz. ur.
1700Nieszpory niedzielne
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm.  siostry Teresy Wojnowski
w 2-rocz. śm. zm. rodziców Alinę i Władysława Reglin, zm. teściową Joannę Kubicką, zm. męża Marka Perki, szwagra Janusza Perki, zm. Zofię Szromek, zm. Alfreda Wręczyckiego i zm. z rodziny.
2000Za zm. babcię i mamę Marię Badura w rocz. ur.