OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.08.2024r.

XVIII Niedziela Zwykła
04.08.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele.

Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary oraz za wszelkie wpłaty  na konto naszej parafii.

1. Nieszpory dzisiaj o g. 17.00.
  2. Również dzisiaj, o g. 19.00 w naszym kościele, ostatni już w tym roku koncert organowy w ramach XIV edycji Koncertów Organowych w Konwikcie. Serdecznie zapraszamy.
  3. Dziękujemy parafianom, którzy przyjęli pielgrzymów rybnickich zmierzających na Jasną Górę.
  4. Do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek niedzielnych Mszy Św. Nie ma Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00. Za wyjątkiem dzisiejszej niedzieli, dzisiaj ze względu na koncert organowy, ostatnia Msza odbędzie się o g. 20.15. W lipcu i sierpniu nie ma również piątkowej Mszy Szkolnej i stałego dyżuru w konfesjonale.
  5. Od poniedziałku do piątku trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Tegoroczna Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 15 do 17 sierpnia. W pielgrzymce można uczestniczyć w formie tradycyjnej lub duchowej. Zapisy w zakrystii lub on-line. Więcej informacji na stronie internetowej podanej w gazetce parafialnej (gliwicka.com).
  7. W lipcu i sierpniu kawiarenka jest nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!