INTENCJE MSZY ŚW. od 29 lipca do 04 sierpnia 2024r.

Poniedziałek, 29 lipca, śś. Marty, Marii i Łazarza.
800O radość wieczną dla zm. Michaliny Dalmata.
1800O Miłosierdzie Boże dla zm. siostry Alicji Cieślewicz w 20-rocz. śm. zm. jej męża Bogdana, syna Janusza, zm. rodziców i dziadków.
Wtorek, 30 lipca.
800Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800O radość życia wiecznego dla zm. męża Mariana w 20-rocz. śm. zm. dziadków z obu stron, zięcia Jana, zm. dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
Środa, 31lipca, św. Ignacego z Loyoli.
800Za zm. Hilarię w rocz. ur. zm. z rodziny
1800Msza św. zbiorowa: 1. Za zm. Weronikę Dziuk w 4-rocz. śm. zm. z rodzin Dziuk i Wieczorek. 2. Za zm. Irenę Myślińską w rocz. śm. i zm. z rodziny. 3. Za zm. męża Marka Nowaka w 1-rocz. śm. 4. Za zm. Bogdana Chudobskiego, zm. Mariannę Chudobską i zm. Józefa Chudobskiego. 5. Za zm. męża Jana Mateńskiego, zm. z rodzin Pluta i Malewski.
          Czwartek, 01 sierpnia, św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
800O dar życia wiecznego dla zm. męża Marka Głąbica, zm. z rodzin Głąbica, Jergla, Kapusta i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
Piątek, 02 sierpnia.
800W int. czcicieli NSPJ.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
Sobota, 03 sierpnia.
800W int. czcicieli NSNMP.
1800O dar przyjęcia do wspólnoty zbawionych Zdzisława Ochockiego w 4-rocz. śm. zm.
z rodzin Ochocki i Gierak.
XVIII Niedziela Zwykła, 04 sierpnia.
730Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm.  Iwony Patoła w 20-rocz. śm. zm. jej męża Albina i zm. ich rodziców.
900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. taty Zygmunta, zm. mamy Rozalii, zm. z rodzin Stolarski i Spałek.
1030O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Dominika i Otylii, zm. teściów Tomasza
 i Zofię, zm. kapłanów z naszej parafii.
1200Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Sandry i Szymona Łuszczyk z ok. 15-rocz. ślubu oraz o bł. Boże, dary Ducha św. opiekę dla Hanny i Zofi z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1700Nieszpory niedzielne
1800Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Haliny i Andrzeja Skorek z ok. 45-rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
2000Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Agaty i Błażeja z ok. 10-rocz. Ślubu i o bł. B. dla syna Karola
i całej rodziny.