INTENCJE MSZY ŚW. od 15.07 do 21.07.2024r.

Poniedziałek, 15 lipca, św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
800Za zm. rodziców Jana i Józefę Mrożek, zm. siostry, braci, bratowe, szwagrów, dusze w czyśćcu cierpiące i za zm. kapłanów z naszej parafii.
1800Za zm. ojca Zenona Zawadę w 30 rocz. śm., zm. mamę Bronisławę i zm. z pokrewieństwa z obu stron.
Wtorek, 16 lipca, Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
800W int. Karola w dniu urodzin, prosząc o głęboką, żywą wiarę i prowadzenie Ducha Św. w życiu.
1800Za zm. Romana Paruzel, zm. rodziców i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Środa, 17 lipca.
800Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op. zdrowie i bł. B. dla Ireny z ok. 85 rocz. ur.
1800Za zm. Zuzannę Bula w 30 dzień po śm.
Czwartek, 18 lipca.
800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Krystyny Bańskiej w rocz. ur. i za jej zm. rodziców.
1800O dar życia wiecznego dla zm. ojca Ryszarda Kowolik.
Piątek, 19 lipca.
800Intencja dziękczynno błagalna z ok. ur. Anny z prośbą o dalsze bł. Boże, dary Ducha św., zdrowie dla całej rodziny i o żywot wieczny dla zmarłych.
1. Za zm. Hildegardę Ludwig, Franciszkę Wieczorek, zm. z rodzin: Wieczorek, Ludwig, Niedziela i Serafiński.
2. Za zm. rodziców Magdalenę i Ryszarda Wawrzynek, zm. dziadków z obu stron, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za zm. Romana Nowickiego w rocz. ur., zm. z rodziny Nowicki.
4. Za zm. Lidię Gdynia w 1 rocz. śm., zm. męża Gerarda, córkę Halinę, zm. rodziców i zm. z pokrewieństwa.
5. Za zm. Kazimierza Gruca, zm. teściów, bratowe, szwagrów, swatów, rodziców, dziadków, synową Zofię, wujków: Franciszka Kielman, Antoniego Kluge, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
6. Za zm. teściów Michalinę i Władysława, zm. rodziców Jana i Genowefę, braci Józefa i Kazimierza, zm. z pokrewieństwa z obu stron.
7. Za zm. Mariana, rodziców, zm. z pokrewieństwa, sąsiadów, za wszystkich napotkanych na swojej drodze, którzy odeszli już do Pana i za dusze w czyśćcu cierpiące.
8. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
Sobota, 20 lipca.
800I Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą i Bł. Boże i zdrowie dla Teresy z ok. ur.
II W pewnej intencji.
1800Z podziękowaniem za odebrane łaski i zdrowie w rodzinie.
XVI Niedziela Zwykła, 21 lipca.
730O dar życia wiecznego dla zm. Marzeny Spindel.
900O dar życia wiecznego dla zm. mamy Wiesławy Gawor w rocz. ur.
1030Za zm. rodziców Cecylię i Kazimierza Strzyczkowskich i zm. brata Ludwika.
1200Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op. zdrowie i bł. B. dla Barbary i Kazimierza z ok. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny i przyjaciół oraz o dar życia wiecznego dla siostry Józefy, zm. rodziców Jana i Władysławy Nogalskich oraz zm. Alojzego Wojtyczki.
1700Nieszpory niedzielne
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Bożeny Psiuk, zm. męża Krzysztofa i za dusze w czyśćcu cierpiące.
2000………………………………………………………………………….