OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.07.2024r.

XIV Niedziela Zwykła

07.07.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii.

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii ks. Patryka Adlera – tegorocznego neoprezbitera. Po każdej Mszy św. ks. Patryk udziela indywidualnego błogosławieństwa prymicyjnego.
  2. Nieszpory dzisiaj o g. 17.00.
  3. Również dzisiaj, o g. 19.00, odbędzie się w naszym kościele koncert organowy. Serdecznie zapraszamy.
  4. Do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek niedzielnych Mszy Św. Nie ma Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00 – za wyjątkiem dzisiejszej niedzieli, kiedy to ze względu na koncert organowy, Msza odbędzie się o g. 20.15. W lipcu i sierpniu nie będzie również piątkowej Mszy Szkolnej i stałego dyżuru w konfesjonale.
  5. Od poniedziałku do piątku trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W sobotę po wieczornej Mszy św. Różaniec Fatimski.
  7. Dnia 18.07. organizujemy pielgrzymkę na Górę św. Anny i do Kamienia Śl. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii lub pod numerem telefonu 695 851 197.
  8. Przyszły rok ogłoszony został przez papieża Franciszka Rokiem Jubileuszowym, w związku z tym organizujemy parafialną pielgrzymkę do Rzymu. Odbędzie się ona w dniach od 17 do 21 lutego przyszłego roku. Koszt 3 tys. zł. Więcej szczegółów na plakacie. Zapisy w kancelarii.
  9. W lipcu i sierpniu kawiarenka jest nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!