INTENCJE MSZY ŚW. od 08 do 14 lipca 2024r.

Poniedziałek, 08 lipca, św. Jana z Dukli, prezbitera.
800I Za zm. Alfreda Mika w 1 rocz. śm.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op. zdrowie i bł. B. dla Aleksandry Węzik z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800O dar życia wiecznego dla zm. brata Ernesta, zm. jego żony Marianny, zm. rodziców i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Wtorek, 09 lipca.
800Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z pokrewieństwa: Kowolik i Konopka.
1800Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op. zdrowie i bł. B. dla Zosi z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Środa, 10 lipca.
800O radość wieczną dla zm. matki Anny w rocz. ur., zm. ojca Hermana, zm. męża Henryka i zm. z pokrewieństwa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Tadeusza i Marii Wacławczyk oraz zm. z pokrewieństwa.
Czwartek, 11 lipca, św. Benedykta, Opata.
800I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Franciszka i Anieli Bieniek, ks. Aleksandra Bieniek, zm. z rodziny Bieniek, Majchrzycki.
1800Za zm. Janinę Wawrzinek w 2 rocz. śm., zm. Erharda Wawrzinka, Gertrudę i Ernesta Wicha.
Piątek, 12 lipca, św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu.
800Do Miłosierdzia Bożego i Najdroższej Krwi Chrystusa o nawrócenie grzeszników, za konających i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
2. Za zm. Jana Matysik, zm. rodziców Jana i Marię Soból, zm. teściów, braci i za dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za zm. mamę Helenę w 50 rocz. śm., ojca Rufina, zm. rodziców, teściów, rodzeństwo, matkę chrzestną Janinę, jej męża Czesława, dusze w czyśćcu cierpiące.
4. Za zm. Domicelę Kuc w 24 rocz. śm., zm. Władysława i Kazimierza Kuc, zm. Dorotę i Sarę Sing, Herberta Walusz i Adama Hadyk.
5. Za zm. syna Krystiana Miler w 3 rocz. śm.
6. Za zm. szwagra Władysława Korzeń, zm. żonę Zuzannę, zm. rodziców, zm. z rodzin: Korzeń, Gruca i za dusze w czyśćcu cierpiące.
7. Za zm. rodziców Hildegardę i Józefa Pisalskich, zm. siostrę Blankę Marniok, zm. Stanisława, Beatę Zapotoczny, Marię Rosłaniec, zm. Henryka, Pawła Musialik, Łucję i Jana Wiatowskich, Stanisławę i Henryka Korzeńskich.
Sobota, 13 lipca, śś. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
800I O Opiekę Matki Bożej, zdrowie, dary Ducha Św. dla Dawida, Jakuba i ich rodziców oraz o potrzebne dla nich łaski.
II W intencji Marty w rocz. ur.
1800Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
XV Niedziela Zwykła, 14 lipca.
730Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla wnuczki Hani Kowalskiej z ok. 13 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
900Za zm. rodziców Genowefę i Bronisława Pinkosz, zm. brata Ireneusza, zm. dziadków Katarzynę i Rocha, zm. brata Mariana Orzeszyna.
1030Chrzty i Roczki:
1. Laura Kraszewska (chrzest)
2. Anastazja Labisz (roczek)
1200Za zm. rodziców Irenę i Józefa Karch, zm. dziadków Walentynę i Władysława Kulawik, zm. Helenę i Apolinarego Karch i zm. z rodziny.
1700Nieszpory niedzielne
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Helmuta Krywalskiego of. sąsiedzi i znajomi z ul. Łowieckiej.
2000……………………………………………………………..