OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.06.2024r.

XIII Niedziela Zwykła
30.06.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

1. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o g. 17.00.
  2. Od poniedziałku do piątku trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. W sklepiku nabyć można pamiątkowe świece Kongresu Eucharystycznego – cena 17 zł.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Na nabożeństwa zapraszamy o stałych porach. W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. Również w sobotę, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Jerycho Różańcowe. Rozpoczęcie po Mszy porannej, zakończenie Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  4. Ślubowana pielgrzymka tarnogórska do Piekar Śląskich odbędzie się w przyszłą niedzielę. Wyjście spod kościoła Św. Ap. Piotra i Pawła o g. 7.30.
  5. Również w przyszłą niedzielę, o g. 19.00, odbędzie się w naszym kościele kolejny koncert organowy w ramach XIV edycji Koncertów Organowych w Konwikcie. Serdecznie zapraszamy.
  6. Od przyszłej niedzieli do końca sierpnia obowiązywać będzie wakacyjny porządek Mszy Św. Nie będzie Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00. Za wyjątkiem przyszłej niedzieli, kiedy to ze względu na koncert organowy, Msza odbędzie się o g. 20.15. W lipcu i sierpniu nie będzie również piątkowej Mszy Szkolnej i stałego dyżuru w konfesjonale.
  7. Przyszły rok ogłoszony został przez papieża Franciszka Rokiem Jubileuszowym, w związku z tym organizujemy parafialną pielgrzymkę do Rzymu. Odbędzie się ona w dniach od 17 do 21 lutego przyszłego roku. Koszt 3 tys. zł. Więcej szczegółów na plakacie. Zapisy w kancelarii.
  8. W lipcu i sierpniu kawiarenka jest nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!