OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.07.2024r.

XV Niedziela Zwykła

14.07.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Nieszpory dzisiaj o g. 17.00.
  2. Do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek niedzielnych Mszy Św. Nie ma Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00. W lipcu i sierpniu nie będzie również piątkowej Mszy Szkolnej i stałego dyżuru w konfesjonale.
  3. Od poniedziałku do piątku trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W najbliższy czwartek organizujemy pielgrzymkę na Górę Św. Anny i do Kamienia Śl. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii lub pod numerem telefonu 695 851 197.
  5. W piątek o g. 20.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Diakonię Modlitwy Ruchu Światło – Życie.
  6. Tegoroczna Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 15 do 17 sierpnia. W pielgrzymce można uczestniczyć w formie tradycyjnej lub duchowej. Zapisy w zakrystii lub on- line. Więcej informacji na stronie www.gliwicka.com.
  7. W lipcu i sierpniu kawiarenka jest nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!