INTENCJE MSZY ŚW. od 17 do 23 czerwca 2024r.

Poniedziałek, 17 czerwca, św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z prośbą o wiarę i abstynencję dla dzieci i wnuków w pewnej intencji.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. syna Jacka Kowalskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Wtorek, 18 czerwca.
800I Za zm. Bogdana Taranek, zm. Bożenę Czajkowską, zm. z Osiedla Fazos i za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. Irenę Grucza w 1 rocz. śm. of. współpracownicy CBKK w Tarn. Górach.
1800Do Chrystusa Najwyższego Kapłana przez wstaw. MBKP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę i zdrowie w posłudze duszpasterskiej dla naszego księdza Proboszcza Tomasza Przybyły z ok. urodzin.
Środa, 19 czerwca.
800I Za zm. rodziców Czesławę i Henryka, zm. brata Andrzeja w 60-rocz. ur., zm. męża Jana Pawlińskiego i zm. ciocię Marię Furman.
II Z podz. za otrzymane łaski z prośba o zdrowie i opiekę Bożą dla syna Adama i wnuka Filipa z ok. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
1800I Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla syna Bogdana z ok. ur. i bł. B. dla całej rodziny.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha św. dalszą op. zdrowie i bł. B. dla Anny i Tomasza z ok. ur i o bł. B. dla ich rodzin.
Czwartek, 20 czerwca.
800Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Teresy Masarczyk w dniu urodzin.
1200Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego Szkoły Podstawowej nr 9.
1800I Za zm. Elżbietę Ziora w rocz. śm., zm. z rodzin Żydek, Ziora, Różańskich, zm. Stanisławę Cholewa, Małgorzatę Maleńską i zm. księży z naszej parafii.
II ………………………………………………………..
Piątek, 21 czerwca, św. Alojzy Gonzagi, zakonnik.
800I Do Miłosierdzia Bożego za zm. mamę Cecylię Pietruszka w rocz. ur.
II ………………………………………………………..
1. O dar życia wiecznego dla zm. Pawła Paulewicz i za dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za zm. rodziców i dziadków Marię i Stefana Badura, zm. dziadków Gertrudę i Jerzego Piernikarczyk.
3. Za zm. męża Jerzego Kowalczyk w 10 rocz. śm., zm. rodziców Marcjannę i Michała Graj, zm. brata Lesława i zm. Łucję Ogrodnik.
4. Za zm. Małgorzatę Ochman w 10 rocz. śm., zm. jej męża Pawła, zm. rodzeństwo, rodziców i dziadków.
5. Za zm. Teresę Majchrzyk, zm. rodzeństwo, rodziców i za dusze w czyśćcu cierpiące.
6. Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. teściów Albertyny i Konstantego Smuda, zm. męża Franciszka i za dusze w czyśćcu cierpiące.
7. O dar życia wiecznego dla zm. przyjaciela Zygmunta.
8. Za zm. Bożenę Wyrwał w 30 dzień po śmierci.
9. Za zm. Rozalię Machała w 15 rocz. śm.
Sobota, 22 czerwca.
800I Za zm. ojca Wojciecha Jareckiego, zm. dziadków Poloczek, Jarecki i za zm. z rodziny.
II Do Serca Pana Jezusa przez wstawiennictwo MBKrP z podz. za odebrane łaski, z prośbą w pewnej intencji.
1800Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. żony Elżbiety Podolskiej w rocz. śm.
XII Niedziela Zwykła, 23 czerwca.
730W 40 rocz. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże.
900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Sawrej w 10 rocz. śm. i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1030Za zm. ojca Longina Gęca w rocz. śm., zm. z rodzin Gęca, Anasiewicz, Skowronek i za zm. Marię Świtała.
1200O dar życia wiecznego dla zm. męża i ojca Zygmunta Sitko w rocz. ur., zm. teściów Gertrudę i Roberta Volkmer, Zbigniewa Sitko.
1600Chrzty i roczki:
1. Anastazja, Weronika Sobczak (chrzest).
1700Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
1800O dar życia wiecznego za zm. męża Jerzego Wandzik w dniu ur., zm. rodziców Jana i Janinę Panek, teściów Hermana i Magdalenę Wandzik, dusze w czyśćcu cierpiące.