OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.06.2024r.

X Niedziela Zwykła
09.06.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o g. 17.00.
  2. Od poniedziałku do piątku trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. W sklepiku nabyć można pamiątkowe świece Kongresu Eucharystycznego – cena 17 zł.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym w środę o g. 19.00, w kaplicy pod farą.
  4. Różaniec fatimski w czwartek wyjątkowo o g. 17.15. W czwartek odbędzie się również w naszej parafii Diecezjalne Spotkanie Młodych „Pełni Miłości”. Rozpoczęcie o g. 19.15. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich – bez względu na wiek.
  5. Msza szkolna w piątek o g. 16.30. Zapraszamy wszystkie dzieci.
  6. Nabożeństwo uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela w sobotę o g. 19.00.
  7. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach „Jezus żyje”, które organizowane są na Górze św. Anny przez wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Nasi parafianie jeżdżą co roku na III turnus, który odbędzie się w tym roku w dniach 20-27 lipca. Szczegóły i zapisy na stronie internetowej www.rekolekcje-jezuszyje.pl oraz na plakacie.
  8. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!