OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.06.2024r.

XI Niedziela Zwykła
16.06.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o g. 17.00.
  2. Od poniedziałku do piątku trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie podsumowujące rok formacyjny. Zbiórka w poniedziałek przed kościołem o g. 18.45.
  4. Spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w środę w kaplicy pod farą o g. 19.00.
  5. Msza Św. na zakończenie roku szkolnego w czwartek o g. 12.00. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy błogosławionego czasu wakacyjnego odpoczynku.
  6. Spotkanie dla mam: „Mamy u Mamy” w czwartek o g. 18.45 w kawiarence.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez Diakonię Modlitwy Ruchu Światło – Życie, w piątek w kaplicy pod farą o g. 20.00.
  8. Spotkanie Róż Różańcowych w przyszłą niedzielę w kawiarence po nabożeństwie do Serca Pana Jezusa.
  9. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na seminarium i diecezję.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!