INTENCJE MSZY ŚW. od 06.05.2024r. do 12.05.2024r.

Poniedziałek, 06 maja 2024r. – śś. Apostołów Filipa i Jakuba.
800I O zdrowie i Boże bł. dla mamy Marii Jareckiej z ok ur.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Rity Wilczek, syna Mariana z ok. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
1800I Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za przeżyte lata, prosząc o dalszą opiekę i bł. dla Gizeli z ok. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
II Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Marii Szurma of. koleżanki z Liceum.
Wtorek, 07 maja 2024r.
800…………………………………………………………………
1800I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Adrianny Gazda w 2 rocz. śm., męża Mariusza Gazdy, ojca Stanisława Gazdy, zm. Jadwigi Kszyszpin oraz zm. z rodz. Biały.
II O dar życia wiecznego dla zm. siostry Moniki Ziembickiej, jej zm. córki Reginy, zm. męża Józefa, zm. rodziców oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
III Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stanisława Borys w rocz. ur., zm. Barbary Jelonek, Jana, Zofii, Kazimierza, Alicji Chmielewskich, Kazimiery, Bogdana Pyrek, Bronisława Borys, Adelajdy Homela, Franciszka Jelonek, Dariusza Dziąbowskiego i Wandy Muszkiet.
Środa, 08 maja 2024r. – św. Stanisława, Biskupa i Męczennika.
800I O dar życia wiecznego dla zm. przyjaciółki Stanisławy Chmielewskiej.
II Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z pokrewieństwa Kowolik i Konopka.
1800I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. syna Jacka Kowalskiego oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
II ……………………………………………………………….
Czwartek, 09 maja 2024r.
800I Do Mił. Bożego za zm. Alicję Masarczyk w rocz. śm.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Krystyny z ok. ur. i bł. Boże dla całej rodziny.
1800I W intencji małżonków z ok. rocz. ślubu i o bł. Boże dla całej rodziny.
II Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. bratowej Marii Rzepka, zm. w Niemczech, of. rodzina Rzepka.
Piątek, 10 maja 2024r.
800I O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Pawła i Agnieszki Paliga, brata Henryka, zm. dziadków Paliga, Kochanek, zm. kapłanów z naszej parafii.
II Przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla mamy Doroty z ok. ur. oraz za zm. rodziców Kazimierza i Władysławę, zm. teściów Wincentego, Annę, zm. ojca Pawła, szwagra Jurgena, zm. siostry Krystynę i Urszulę.
1630Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Stanisławy z ok. 90 rocz. ur. i bł. Boże dla całej rodziny oraz za zm. męża Stefana i zm. z rodziny.
1. O dar życia wiecznego dla zm. Pawła Paulewicz i za dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
3. Do Mił. Bożego za zm. Annę Sławek, zm. państwa Delijewskich, zm. sąsiadów z ul. Tysiąclecia 6.
4. Za zm. Hannę Hernik.
5. Za zm. Danutę Pławiak w rocz. śm., zm. jej rodziców, braci i dziadków z obu stron.
6. Za zm. Michała Berbeć w rocz. śm., zm. matkę Annę Berbeć i zm. z rodziny.
7. Za zm. Jana Swobodę w 35 rocz. śm. i zm. jego rodziców.
8. Za zm. Włodzimierza Leśniewskiego w 3 rocz. śm.
9. Za zm. Kazimierę Leśniewską.
Sobota, 11 maja 2024r.
800I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II O dar życia wiecznego dla zm. Anelizy Pawlińskiej w 2 rocz. śm.
1800Za zm. męża i ojca Eugeniusza Ostrowskiego w rocz. śm., zm. z rodziny Ostrowski, Fiszer, Szmidt i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Niedziela, 12 maja 2024r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
730Za zm. męża Tadeusza Wacławik, brata Jana Krzepkowskiego, zm. Henryka Bielika i Zenona Rękawek.
900Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Józefy i Antoniego Wąglów, zm. z rodzin Wąglów i Marców.
1030PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
1200PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
1600Chrzty i roczki:
1. Lena, Marcelina Żurek (chrzest)
1700Nabożeństwo majowe.
1800Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. córki Grażyny w 1 rocz. śm. i zm. jej męża Piotra.