OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.05.2024r.

VI Niedziela Wielkanocna
05.05.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele

1. Rozpoczyna się XIV edycja Koncertów Organowych w Konwikcie. Pierwszy koncert odbędzie się w naszym kościele dzisiaj o g. 19.00. Szczegóły na plakacie w gablotce. Serdecznie zapraszamy.
  2. Nabożeństwa majowe w tygodniu o g. 17.30, a w niedzielę o g. 17.00.
  3. Wspólnota Młodzieżowa „Avodah” zaprasza na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się w przyszłą niedzielę w naszej parafii, w godzinach 19.30-21.00. Szczegóły na plakacie. Dzisiaj nie ma spotkania grupy młodzieżowej.
  4. Kolejnym punktem przeżywania Kongresu Eucharystycznego w naszej diecezji jest adoracja Najświętszego Sakramentu, która odbywać się będzie przez najbliższe dni w kolejnych parafiach naszego dekanatu. W poniedziałek całodniowa adoracja w naszym kościele. Szczegółowy plan adoracji z podziałem na parafie znajdziemy na naszych stronach internetowych. Z tyłu kościoła wyłożony jest tekst kolejnej katechezy o Eucharystii.
  5. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o Urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. W poniedziałek podczas nabożeństwa majowego udamy się do krzyża przy ul. Okrzei, we wtorek przy ul. Opolskiej, a w środę do naszego krzyża misyjnego.
  6. W poniedziałek rozpoczynamy w naszej parafii cykl nauk przedmałżeńskich. Pierwsze spotkanie w salkach o g. 19.00.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym w środę o g. 19.00, w kaplicy pod farą.
  8. W tym tygodniu w kościele spotkania dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. W czwartek o g. 16.00 – klasa IIIa, o 16.30 – klasa IIIb i dzieci spoza Szkoły Podstawowej nr 9. W piątek 18.45 – klasa IIIa, o 19.15 – klasa IIIb i dzieci spoza Szkoły Podstawowej nr 9.
  9. Wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę Szkolną w piątek o 16.30. W przyszłą niedzielę w naszej parafii w czasie Mszy Św. o g. 10.30 i 12.00 dzieci klas III przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Otoczmy je naszymi modlitwami.
  10. W najbliższą sobotę o g. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie grupy rękodzieła dla kobiet “Warsztat Tabity”. Prosimy o zgłoszenie chęci udziału smsem pod numer telefonu 507022894, do czwartku włącznie.
  11. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!