OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.01.2024r.

II Niedziela Zwykła

14.01.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Dziś zapraszamy na nieszpory o g. 17.00, a w przyszłym tygodniu w ramach nieszporów kolędowy koncert chóru Allegro.
  2. W środę o g. 19.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  3. Spotkanie scholi parafialnej w czwartek, w salkach, o g. 18.45.
  4. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30. Również w piątek na g. 20.00 zapraszamy do kaplicy pod farą na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez wspólnotę Domowego Kościoła.
  5. W sobotę, o g. 19.00, nabożeństwo uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela.
  6. Domowy Kościół Diecezji Gliwickiej zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne w ramach przygotowania do Kongresu Eucharystycznego w naszej Diecezji. Rekolekcje odbędą się w Domu Rekolekcyjnym oo. Franciszkanów w Koszarawie w dniach 05-11.02.2024. Informacje i zapisy: oazadktg@gmail.com, tel. 502768985.
  7. Trwają kolędowe odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy znajduje się w gablotce przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej. W tym czasie nie ma stałego dyżuru w konfesjonale.
  8. Prowadzona jest renowacja naszego tabernakulum. Potrwa ona ok. miesiąca. Najświętszy Sakrament przechowywany jest teraz w tabernakulum tymczasowym.
  9. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!