INTENCJE MSZY ŚW. od 15.01.2024 do 21.01.2024

Poniedziałek, 15 stycznia 2024r.
II Za zm. mamę Czesławę Jędruś.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Reginy Kluczek.
II O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Teresy i Stefana Szwed, zm. Hildegardy i Adolfa Lisek.
Wtorek, 16 stycznia 2024r.
II Za zm. mamę Czesławę Jędruś.
1800I Za zm. matkę Renatę, zm. brata Szymona Ostrowskiego w rocz. ur., zm. ojca Eugeniusza, zm. dziadków, krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Miłosierdzia Bożego za zm. rodziców Stefanię i Bronisława Kuszka i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Środa, 17 stycznia 2024r. – św. Antoniego, opata.
800I Za zm. Mieczysława Bieńka.
II Za zm. Klaudiusza Stolingwa w rocz. śm. zm. rodziców z rodziny Olszok, zm. brata Waldemara, zm. kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące. III Za zm. mamę Czesławę Jędruś.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Pawła Kocot w 14 r. śm. i zm. z rodziny.
Czwartek, 18 stycznia 2024r.
800I Za zm. Mieczysława Bieńka.
II Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z pokrewieństwa Kowolik i Konopka.
III Za zm. mamę Czesławę Jędruś.
1800Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdr. i bł. Boże dla Haliny z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Piątek, 19 stycznia 2024r. – św. Józefa Sebastiana Pelczara.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Jana Perz w 19 r. śm., zm. z rodzin Hołyst, Perz, zm. kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. Mieczysława Bieńka.
III Za zm. mamę Czesławę Jędruś.
1630Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego of. Inez z rodziną.
1. Za zm. brata Gotfryda i zm. z rodziny.
2. Za zm. ojca Józefa Szweda w rocz. ur.
3. Za zm. rodziców Anielę i Jerzego Dombek, zm. pokrewieństwo z obu stron.
4. Do Miłosierdzia Bożego za zm. Stanisława Wyciszczak, of. sąsiedzi z ul. Bończyka i Tatrzańskiej.
5. Za zm. Jadwigę Strzelczyk.
6. Za zm. Bronisława Kubackiego, zm. jego rodziców Zofię i Antoniego, zm. Helenę i Władysława Michnik i dusze w czyśćcu cierpiące.
7. Za zm. Franciszka Smudę w rocz. ur., zm. jego rodziców.
8. Za zm. męża, ojca i dziadka Oswalda Kandzia w 14-rocz. śm.
9. Za zm. Stanisława Wyciszczak, of. rodzina Trojca.
10. Za zm. kuzyna Henryka Wandzik, zm. żonę Gabrielę, mamę Kazimierę i brata Zbigniewa.
11. Za zm. Jana Pieklak w 30 dzień po śm.
12. Za zm. rodziców Adama i Bronisławę, zm. brata, zm. pokrewieństwa, zm. teściów, zm. Mariana, zm. Stanisława z rodziną, zm. sąsiadów, zm. spotkanych znajomych i dusze w czyśćcu cierpiące.
Sobota, 20 stycznia 2024r.
II Za zm. mamę Czesławę Jędruś.
1800Za zm. Erykę Komoder w 3-rocz. śm., zm. rodziców, rodzeństwo i zm. z rodzin Komoder i Brandt.
III Niedziela Zwykła, 21 stycznia 2024r.
730Za zm. mamę Czesławę Jędruś.
900I Za zm. Mieczysława Bieńka.
II O dar życia wiecznego dla zm. dziadków Marię i Michała Wójcik, zm. Julię i Antoniego Gawor, zm. wujka Franciszka Stasiaka i dusze w czyśćcu cierpiące.
1030Za zm. żonę i matkę Gabrielę Ziaja w 18 r. śm., zm. z pokrewieństwa.
1200Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdr. i bł. Boże dla Urszuli Buchwald z ok. 65 r. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1600Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Kazimierza Pawelak w rocz. śm.
1700Nieszpory
1800Za zm. męża Aureliusza Lebek w 1-rocz. śm., zm. syna Patryka w rocz. ur.