OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26.11.2023r.

Niedziela – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
26.11.2023r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Zapraszamy na Nieszpory niedzielne na g. 17.00. Po Nieszporach, w kawiarence, odbędzie się spotkanie Róż Różańcowych. Zapraszamy również osoby, które chciałyby dołączyć do tej wspólnoty.
  2. Dziś o g. 19.00 spotkanie grupy młodzieżowej „Młodzi w Duchu”. Początek w kaplicy pod farą.
  3. W poniedziałek przypada 24. rocznica poświęcenia naszego kościoła. O g. 8.00 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji budowniczych naszej świątyni, byłych proboszczów, wikarych, parafian oraz wszystkich naszych dobrodziejów. Serdecznie zapraszamy.
  4. W czwartek, w salkach, o g. 18.45 spotkanie scholi liturgicznej.
  5. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Na nabożeństwa zapraszamy o stałych porach. W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. Również w sobotę, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Jerycho Różańcowe. Rozpoczęcie po Mszy porannej, zakończenie Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  7. W naszej parafii powstaje grupa rękodzieła dla kobiet „Warsztat Tabity”. Pierwsze spotkanie odbędzie się w salkach parafialnych w najbliższą sobotę o g. 18.00. Zapraszamy wszystkie chętne panie w wieku od 16 do 116 lat bez względu na uzdolnienia i umiejętności manualne. Chcemy, aby materiałów wystarczyło dla wszystkich, dlatego prosimy o zgłoszenie chęci udziału SMSem pod numer telefonu 507022894 do przyszłego czwartku włącznie.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Okres Adwentu. Korzystając z okazji chcemy wprowadzić na ten czas w naszym kościele całodniową adorację Najświętszego Sakramentu. Trwałaby ona codziennie od poniedziałku do piątku, od zakończenia Mszy porannej do Mszy o g. 18.00. Aby zapewnić ciągłość trwania na modlitwie przed Panem Jezusem, zachęcamy do zapisania się na adorację na dowolny dzień, począwszy od poniedziałku 4. grudnia. Zapisy w zakrystii.
  9. W czasie ostatniego spotkania naszej Parafialnej Rady Duszpasterskiej podjęta została decyzja o przesunięciu terminu naszego odpustu parafialnego. Od przyszłego roku nasz odpust ku czci Matki Bożej Królowej Pokoju obchodzić będziemy w każdą pierwszą niedzielę miesiąca września.
  10. W kancelarii przyjmujemy intencje na rok 2024.
  11. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!