INTENCJE MSZY ŚW. od 27.11.2023r. do 03.12.2023r.

Poniedziałek, 27 listopada 2023r. – Rocznica poświęcenia naszego kościoła.
800I W int. budowniczych naszego kościoła, księży posługujących w naszej parafii, parafian oraz wszystkich dobrodziejów.
II Za zm. Wojciecha Drosik.
1800I Za zm. Helenę i Henryka Jarmuł i zm. mieszkańców z ul. Ks. N. Bończyka i ul. Tatrzańskiej.
II Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Marii i Antoniego z rodziną.
Wtorek, 28 listopada 2023r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. teściowej Wandy Skowronek w 24 r. śm., zm. jej męża Antoniego, zm. córkę Ritę, syna Stefana, zięciów Henryka i Jerzego, zm. z rodziny Skowronek, Wojtas i Fronczyk.
II Za zm. Wojciecha Drosik.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca i dziadka Mariana Dittfeld w 35 r. śm., zm. z rodzin Biały i Dittfeld oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. Jana Ciałonia w 1 r. śm i w rocz. ur., of. córka.
Środa, 29 listopada 2023r.
800I Za zm. Wojciecha Drosik.
II Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego, of. siostra Anna z rodziną.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Władysława Machała w 95 r. ur.
3. Za zm. Zofię Falińską w r. śm.
4. Za zm. Stefanię Wilk w 18 r. śm., zm. jej męża Mariana, zm. z rodziny Wilk, Sprzążka, Ochojski, Nieradzik, Naporowski, Miętkiewicz, Musiedlak i Kubik.
5. Za zm. Annę Pałek w 30 dzień po śm.
6. Za zm. mamę Łucję w r. śm. i dusze w czyśćcu cierpiące.
7. Za zm. Leonarda, Helenę, Jerzego, Łucję Krogulec, zm. Leokadię, Andrzeja, Zdzisława, Roberta, Irenę i Jerzego Gil, zm. Marka i Józefa.
8. Za zm. Jana, Różę i Ryszarda Swoboda, zm. Zbigniewa Krygiera i dusze w czyśćcu cierpiące.
9. Za zm. Jadwigę, Maksymiliana, Jana, Eugeniusza i Mariannę Stolarczyk, zm. Małgorzatę i Józefa Kulawik, zm. Mariusza Raichmann i zm. z pokrewieństwa.
Czwartek, 30 listopada 2023r. – św. Andrzeja, Apostoła.
800I ……………………………………………………………………………………………….
II Za zm. Wojciecha Drosik.
1800O dar życia wiecznego dla zm. siostry Anny w 14 r. śm., zm. jej męża Józefa w 3 r. śm., zm. jej męża Stefana, zm. teściów Henryki i Izydora, syna Andrzeja Kocik, zm. rodziców Marii i Ludwika, syna Jana i Kazimierza, zm. bratowej Wiesławy Szczepanik.
Piątek, 01 grudnia 2023r.
800I W int. czcicieli NSPJ.
II Za zm. Wojciecha Drosik.
1630Msza św. szkolna: Za zm. Tadeusza Kuzienko w 2 r. śm.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
Sobota, 02 grudnia 2023r.
800I W int. czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
II Za zm. Wojciecha Drosik.
III Za zm. rodziców Alfonsa i Zofię, zm. teściów Ludwikę i Stanisława.
1800Za zm. Reginę i Stanisława Czesnoić i dusze w czyśćcu ciepiące.
I Niedziela Adwentu, 03 grudnia 2023r.
730Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w pewnej intencji.
900Za zm. Wojciecha Drosik.
1030………………………………………………………………………………
1200Za zm. mamę Irenę Kandzia w 1 r. śm.
1600Za zm. męża Jana Matysik w 3 r. śm., zm. rodziców, teściów, braci i dusze w czyśćcu cierpiące.
1700Nieszpory adwentowe
1800Za zm. ojca Emila Krzykałę w 6 r. śm., zm. mamę Jadwigę, zm. z rodziny Krzykała, Chucher i Wróż.