INTENCJE MSZY ŚW. od 13.11.2023 do 19.11.2023

Poniedziałek, 13 listopada 2023r.- św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna.
800I Za zm. Wojciecha Drosik.
II Za zm. rodziców Monikę i Eryka Gincel, zm. ojca Stefana Bielat, zm. dziadków Gincel, Foks i Bielat.
1800I Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Za zm. Zofię Dachowską w rocz. śm.
Wtorek, 14 listopada 2023r.
800I Za zm. Wojciecha Drosik.
II Za zm. męża Mirosława w 10. rocz. śm., zm. rodziców Lucynę i Ryszarda Maciejewskich.
1800I Za zm. Marię Sikorską w 15. rocz. śm., zm. siostrę Janinę Sikorską, zm. rodziców Helenę i Mariana Sikorskich i dusze w czyśćcu cierpiące.
II O dar życia wiecznego dla zm. Reginy Kluczek, Klary Bogawskiej i zm. Małgorzaty Kret.
Środa, 15 listopada2023r.
800I Za zm. Wojciecha Drosik.
II Za zm. żonę Aleksandrę Drozdowską w 1. rocz. śm.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Zygmunta, zm. braci Erwina i Henryka oraz zm. z rodziny.
II Za zm. rodziców Annę i Pawła Dziura w rocz. śm., zm. dziadków Małgorzatę i Henryka Dziura, zm. Annę i Jana Klaczyński.
Czwartek, 16 listopada 2023r.
800I Za zm. koleżanki Urszulę Dittfeld, Wiktorię Sztaba, Marię Krajczyczek, zm. kolegę Henryka Krzysteczko.
II Za zm. Wojciecha Drosik.
1800I Do Miłosierdzia Bożego za zm. Erykę Kandzia w rocz. śm., zm. męża Pawła i zm. z rodziny.
II Za zm. rodziców Anielę i Władysława Gardy, zm. braci Jana i Mariana, zm. z rodziny Gardy, Stasiak, Jeziorski i dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek, 17 listopada 2023r. – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
800I Za wstaw. św. Elżbiety, Patronki III Zakonu św. Franciszka, prosząc o zdrowie dla żyjących i dar nieba dla zm. członków Zakonu.
II Za zm. z rodziny Stanisz, zm. matkę Stefanię, ojca Antoniego, brata Jacka i zm. pokrew. z obu stron oraz zm. Stanisława Ciszewskiego.
1630Msza św. szkolna: Za zm. Wojciecha Drosik.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. męża Jana Matysik, zm. rodziców Marię i Jana Soból, brata Jana, zm. teściów i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za zm. Czesława Heny, of. sąsiedzi z ul. Kościuszki 26.
4. Za zm. Grzegorza Bednarczyk, of. rodzina Woźniak.
5. Za zm. Adelajdę Litkowską w 30. dzień po śm.
6. Za zm. rodziców Różę i Edmunda Felisiak, zm. szwagra Jana i zm. pokrew. z obu stron.
7. Za zm. Otylię Duda, of. koleżanki ze szkoły odzieżowej.
8. Za zm. Dorotę Orłowską, zm. rodziców Jadwigę i Ignacego Kurek, zm. teściów Katarzynę i Dominika Sicińskich, zm. z rodzin Kurek, Siciński, Zyzik, Pawłowski i dusze w czyśćcu cierpiące.
Sobota, 18 listopada 2023r. – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
800I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża, ojca Jana Skórka w 12. rocz.śm., zm. z rodzin Skórka, Skalik i zm. księży z naszej parafii.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Waleriana Wilczek, zm. rodziców i teściów.
III Za zm. Wojciecha Drosik.
1800…………………………………………………………………………………..
XXXIII Niedziela Zwykła, 19 listopada 2023r.
730Za zm. Wojciecha Drosik.
900Za zm. Eleonorę Zajączkowską w 2. rocz. śm.
1030Za zm. mamę Halinę Gęca w 15. rocz. śm., zm. z rodzin Gęca, Anasiewicz, Skowronek, zm. Marię Świtała.
1200Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdr. i bł. Boże dla Ireny z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1600Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Jerzego Stolarczyka, zm. synowej Agnieszki Stolarczyk, zm. Katarzyny Brol, zm. rodziców Józefa i Joanny Zawojskich, zm. teściów Stolarczyków, zm. rodziców i dziadków z obu stron.
1700Nieszpory niedzielne
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar nieba dla zm. Franciszka Smudy w 3. rocz. śm. i za dusze w czyśćcu cierpiące.