OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.11.2023r.

XXXII Niedziela Zwykła

12.11.2023r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie.
  2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz. 17.00.
  3. W poniedziałek, po Mszy Św. wieczornej, różaniec fatimski.
  4. W środę, po Mszy wieczornej, w naszym kościele Wieczór Uwielbienia, serdecznie zapraszamy.
  5. W czwartek Jerycho Różańcowe zaprasza do kaplicy pod farą na Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy porannej, zakończenie o g. 21:00.
  6. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30. Również w piątek na godz. 20.00 zapraszamy do kaplicy pod farą na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez wspólnotę Domowego Kościoła.
  7. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania: klasa 1 – w piątek 17 listopada, g. 19.00; klasa 2 – w poniedziałek 20 listopada, g. 19.00.
  8. W sobotę, o g. 19.00, nabożeństwo uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela.
  9. W przyszłą niedzielę przypada Międzynarodowy Dzień Modlitwy za prześladowany Kościół. Tego dnia gościć będziemy przedstawiciela stowarzyszenia Open Doors, które pomaga prześladowanym chrześcijanom na całym świecie. Opowie o tym, jak żyją i z czym zmagają się na co dzień oraz zaprosi do modlitwy za nich.
  10. W naszej parafii powstaje muzyczna schola liturgiczna. Zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na wiek i umiejętności muzyczne, do udziału w spotkaniach scholi. Próby pod opieką p. Organisty odbywać się będą w czwartki po Mszy wieczornej (ok. g. 18.45) w salce. Pierwsze spotkanie organizacyjne w najbliższy czwartek w kawiarence o g. 18.45.
  11. W kancelarii przyjmujemy intencje na rok 2024.
  12. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na ogrzewanie naszego kościoła.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!