OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.10.2023

XXVIII Niedziela Zwykła
15.10.2023r.
Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: od poniedziałku do soboty o g. 17.15, a w niedzielę o g. 17.00.
  3. Spotkanie Róż Różańcowych dzisiaj w kawiarence po nabożeństwie różańcowym.
  4. Spotkanie dla uczniów klas 2 szkoły średniej przygotowujących się do bierzmowania w poniedziałek o g. 19.00 w kościele.
  5. W środę o g. 19.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  6. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30.
  7. W piątek o godz. 19.00 w kościele spotkanie dla uczniów klas 1 przygotowujących się do bierzmowania.
  8. Również w piątek o g. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Diakonię Modlitwy Ruchu Światło – Życie.
  9. W sobotę, o g. 19.00, nabożeństwo uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela.
  10. Przez najbliższy tydzień przyjmujemy w kancelarii intencje jubileuszowe na rok 2024.
  11. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na ogrzewanie naszego kościoła.
Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę! Niech PAN BÓG Wam błogosławi!