INTENCJE MSZY ŚW. od 16.10.2023r. do 22.10.2023r.

Poniedziałek, 16 października 2023r. – św. Jadwigi Śląskiej.
 800I Za zm. wujka Jana Pokorskiego, zm. wujka Edwarda, zm. Barbarę Mikołajczyk i zm. z rodziny Mikołajczyk.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Teresy i Jerzego z ok. 45. rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
1800I Za zm. Szymona Ostrowskiego, zm. Renatę Ostrowską, zm. męża Eugeniusza, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
Wtorek, 17 października 2023r. – św. Ignacego Antiocheńskiego.
 800I Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
II Za zm. Grzegorza Nowak, of. rodzina Orłów.
1800I Za zm. Jana Kaczmarek w 2-rocz. śm.
II Za zm. Józefa Sleziak, zm. żonę Henrykę, syna Mirosława, zm. dziadków.
Środa, 18 października 2023r. – św. Łukasza Ewangelisty.
 800I Za zm. mamę Krystynę Węgrzyk w r. śm. i zm. z rodziny.
II Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
1800I Za zm. rodziców Henryka i Henrykę Michalskich, zm. Małgorzatę Nieora, zm. z rodziny Nieora, Michalski, zm. kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II O dar życia wiecznego dla zm. mamy Cecylii Pietruszka w 5. rocz. śm., zm. jej męża Jerzego i zm. pokrewieństwa z obu stron.
Czwartek, 19 października 2023r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Janusza Słowika, of. sąsiedzi z ul. Kościuszki 10.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Grzegorza Nowaka, of. sąsiedzi z ul. Kościuszki 10. III Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
1800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Józefa Szaforz z ok. 90. rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Mariana Kos w 2. rocz. śm., zm. z rodziny Kos, Małyska, Nowicki, Pająk.
III W int. zm. profesorów i uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej, of. absolwenci rocznika 1969-1973.
Piątek,  20 października 2023r. – św. Jana Kantego.
 800I Za dusze w czyśćcu cierpiące i zm. kapłanów z naszej parafii.
II Za zm. ojca Leszka Wychowaniec w 25. rocz. śm.
1630Za zm. męża Bronisława Kubackiego, zm. mamę Helenę Michnik w 100. rocz. śm., ojca Władysława, teściów Zofię i Antoniego Kubacki, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
3. Do Mił. Bożego o łaskę nieba dla zm. Zenobii Łubińskiej i Czesława Łubińskiego.
4. Za zm. Łucję Krawcow w 30. dzień po śm.
5. Za zm. rodziców Franciszka i Marię Lukosz, zm. z rodziny Lukosz i Szweda.
6. Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego, of. żona z dziećmi.
7. Za zm. Jerzego Patrzek w 7. rocz. śm. i zm. z rodziny. 8. Za zm. rodziców Janinę i Piotra Berbeć, zm. pokrewieństwa z obu stron. 9. Za zm. Annę Wierszyc, of. sąsiadki z ul. Okrzei 21a.
Sobota, 21 października  2023r.
 800Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
1800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Stanisławy i Józefa Wrona z ok. 55. rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Łucji Gołkowskiej, zm. dwóch mężów, syna, córkę, wnuczkę, siostrę, brata i dwóch szwagrów.
XXIX Niedziela Zwykła, 22  października 2023r.
 730Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
 900Za zm. Stanisławę Rudnicką w 35-rocz. śm.
1030Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Ilony i Krzysztofa Klimaszewskich z ok. 30. rocz. ślubu, bł. Boże dla całej rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Ludwiki Kanas w 20. rocz. śm., zm. ojca i zm. z rodziny.
1600Chrzty i roczki:
1. Helena, Ewa Czyżewska (roczek).
2. Ignacy, Henryk Szafraniec (roczek), o op. Aniołów Stróżów oraz zdrowie dla Gai Szafraniec.
1700Różaniec.
1800Za zm. mamę Reginę Ogos w 1. rocz. śm., zm. ojczyma Rudolfa, zm. babcię Marię Bodora, zm. teściów Ludwika i Łucję Ganc.