INTENCJE MSZY ŚW. od 31.07.2023r. do 06.08.2023r.

Poniedziałek, 31 lipca 2023r. – św. Ignacego z Loyoli.
 800I Za zm. Leokadię Joszko.
II Za zm. Eleonorę Michalik.
1800Do Mił. Bożego za zm. męża Mariana w 18 rocz. śm. rodziców z obu stron, szwagrów, swatów, zięcia Jana , brata Władysława, dziadków  i za dusze w czyśćcu ciepiące.
Wtorek, 01 sierpnia 2023r. – św. Alfonsa Marii Liguoriego.
 800I Za zm. Leokadię Joszko.
II Do Mił. Bożego za zm. brata Bolesława Miśków rodziców Franciszkę i Grzegorza , córkę Barbarę i zm z rodziny.
1800O dar życia wiecznego dla zm. męża Ryszarda Kicinger, zm rodziców Rzepka , Kicinger zm z pokrewieństwa.
Środa, 02 sierpnia 2023r.
 800I Do Mił. Bożego  o dar życia wiecznego dla zm. Iwony Patoła w 19 rocz. śm. zm jej męża Albina zm rodziców i pokrewieństwo z obu stron.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Jerzego Węzika w rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. rodziców Annę i Marka Czarneckich, zm dziadków Jana i Eugenię Zakrzewskich zm. dziadka Bogdana Czarneckiego i zm ojca Eugeniusza Ziaja.
3. Za zm. matkę Agatę Urbańczyk w 7 rocz. śm. zm matkę Helenę Klyta w 21 rocz. śm. zm ojców Eugeniusza Urbańczyk i Szczepana Klytę oraz zm siostrę Jolantę.
4. Za zm. Henryka Szubert, o dar nieba.
5. Za zm. Wiktora Niedziałkowskiego w 30 dzień po śm. zm z rodziny Niedziałkowskich, Oko, Koralewskich. 6. Za zm. Barbarę Tkocz w rocz. śm. zm jej męża , zm z rodzin Tkocz i Kotisz.
7. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
Czwartek, 03  sierpnia 2023r.
 800I  Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
II Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodzin Kowolik, Konopka.
1800W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
Piątek, 04 sierpnia 2023r. – św. Jana Marii Vianneya.
 800I W int. czcicieli NSPJ. II  _ _ _ _ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ __ _ _
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
     Sobota, 05 sierpnia 2023r.
 800I  W int. czcicieli NSNMP.
II  Do Mił. Bożego  o dar życia wiecznego za zm. ojca Józefa Szweda.
1400Ślub  Majnusz- Szymańska.
1800 Do Chrystusa Najwyższego Kapłana przez wstaw. MBKP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę i zdrowie w posłudze duszpasterskiej dla księdza Dawida Pytlika z ok. urodzin.
 Niedziela Święto Przemienienia Pańskiego. , 06 sierpnia  2023r.
 730 Za zm. rodziców , braci z rodziny Radomski.
 900Do Mił. Bożego  o dar życia wiecznego za zm. ojca Zygmunta Stolarskiego , mamę Rozalię, zm z rodzin Stolarski i Spałek.
1030Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z prośbą o dary Ducha Św. dla wnuków i prawnuków Bartłomieja , Natalii, Eweliny.
1200Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla  Teresy i Stanisława z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za zm. męża Marka Perki w rocz. ur., za zm. rodziców Alinę i Władysława Reglin, zm. siostrę Teresę Wojnowski w 1 rocz śm, zm. teściową Joannę Kubicką, szwagra Janusza Perki, zm. Zofię Szromek, zm. Alfreda Wręczyckiego i wszystkich zm. z rodziny.
2015Za zm. Jana i Ewę Szczygieł, zm Grzegorza Pilawka zm Jana zm z rodzin Szczygieł i Wydra.