OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.07.2023

XVII Niedziela Zwykła
30.07.2023r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Dzisiaj o g. 17.00 nieszpory niedzielne.
  2. Do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Św. niedzielnych. Nie ma Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00. W lipcu i sierpniu nie ma również piątkowej Mszy Szkolnej i stałego dyżuru w konfesjonale.
  3. W lipcu i sierpniu kawiarenka jest nieczynna.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa o stałych porach.
  5. W czwartek gościć będziemy w naszej parafii Pielgrzymkę Rybnicką. Bardzo prosimy parafian o przyjęcie pielgrzymów na noclegi do swoich domów. Planowane przyjście ok.  g. 17.00.
  6. W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  7. W przyszłą niedzielę, o g. 19.00, odbędzie się w naszym kościele ostatni w tym roku koncert organowy w ramach XIII edycji Koncertów Organowych w Konwikcie. W związku z tym ostatnia wieczorna Msza tego dnia odbędzie się wyjątkowo o g. 20.15.
  8. Tegoroczna Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 17 do 19 sierpnia. W pielgrzymce można uczestniczyć w formie tradycyjnej lub duchowej. Zapisy w zakrystii lub on-line. Więcej informacji na stronie internetowej podanej w gazetce parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.