OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23.07.2023r.

XVI Niedziela Zwykła

23.07.2023r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Dzisiaj o g. 17.00 nieszpory niedzielne.
  2. Do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Św. niedzielnych. Nie ma Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00. W lipcu i sierpniu nie ma również piątkowej Mszy Szkolnej i stałego dyżuru w konfesjonale.
  3. W lipcu i sierpniu kawiarenka jest nieczynna.
  4. We wtorek organizujemy pielgrzymkę do Kamienia Śląskiego i na Górę św. Anny. Wyjazd po Mszy Św. porannej.
  5. Również we wtorek wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po Mszy Św. wieczornej błogosławieństwo kierowców i pojazdów.
  6. W piątek wspomnienie św. Szarbela. Po Mszy porannej i wieczornej będzie można przystąpić do błogosławieństwa olejem św. Szarbela.
  7. Dnia 3 sierpnia, jak co roku gościć będziemy w naszej parafii Pielgrzymkę Rybnicką. Bardzo prosimy parafian o przyjęcie pielgrzymów na noclegi do swoich domów. Planowane przyjście ok.  g. 17.00.
  8. Tegoroczna Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 17 do 19 sierpnia. W pielgrzymce można uczestniczyć w formie tradycyjnej lub duchowej. Zapisy w zakrystii lub on- line. Więcej informacji na stronie internetowej www.gliwicka.com

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.