INTENCJE MSZY ŚW. od 24.07.2023 do 30.07.2023

Poniedziałek, 24 lipca 2023r, św. Kingi, dziewicy.
800I Za zm. Leokadię Joszko.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże z ok. urodzin i o bł. Boże dla całej rodziny.
1800Za zm. rodziców Janinę i Erharda Wawrzinek, Gertrudę i Ernesta Wicha, zm. ciocię Jadwigę Renka.
Wtorek, 25 lipca 2023r, św. Jakuba Apostoła.
800I Za zm. ks. Ludwika Aleksego w 3-rocz. śm.
II Za zm. Leokadię Joszko.
1800Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca i dziadka Józefa Biały w 32-rocz. śm. i we wspomnienie urodzin, zm. z rodzin Biały, Dittfeld i dusze w czyśćcu cierpiące.
Środa, 26 lipca 2023r, św. Anny, matki NMP.
800I Za zm. Leokadię Joszko.
II O życie wieczne dla zm. matki Anny w rocz. ur., zm. ojca Hieronima, męża Henryka i zm. z pokrewieństwa.
1800Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego za zm. matkę Annę Krogulec w rocz. ur.
Czwartek, 27 lipca 2023r, św. Joachima, ojca NMP.
800I Za zm. Leokadię Joszko.
II _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ .
1800Do Mił. Bożego za zm. rodziców Otylię i Piotra w rocz. śm., zm. teściów Irenę i Janusza, zm. siostrę Ewę i jej męża Mieczysława, szwagierkę Elżbietę i jej córkę Olę.
Piątek, 28 lipca 2023r. – św. Szarbela.
800I Za zm. ojca Ignacego w rocz. ur., zm. żonę Jadwigę, zm. pokrewieństwo z rodzin Kurek, Zyzik, Sicińska i Pawłowski.
II Za zm. Leokadię Joszko.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. O dar życia wiecznego dla zm. Henryka Szubert.
3. Za zm. syna Krystiana Miler w 2-rocz. śm.
4. Za zm. Mariana Gurbała, jego zm. rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
5. Za zm. Barbarę Kosmała, zm. męża Pawła, syna Janusza, zm. rodziców Anielę i Józefa Tarnowskich, zm. Zygmunta Kubeckiego, zm. z rodzin Kubecki, Chrabka. Zm. Krystiana Woszek, zm. Józefa Tkocz, zm. Grzegorza Nowak i zm. Piotra Bursig.
6. Za zm. mamę Eugenię Szleger w rocz. ur.
7. Za zm. Władysława Wrona i zm. z rodziny Wrona.
8. Za zm. Teresę, Henryka i Franciszka Bronder, zm. z rodziny Bronder i Marks.
Sobota, 29 lipca 2023r, śś. Marty, Marii i Łazarza.
800I Za zm. Leokadię Joszko.
II Za zm. rodziców Romana i Józefę Bień, zm. z rodziny Bień i Kapica.
1800Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. żony Anny Trela w dniu imienin i zm. syna Marka.
XVII Niedziela Zwykła, 30 lipca 2023r.
730Za zm. Leokadię Joszko.
900Za zm. Henryka Gizę, zm. żonę Irenę, zm. Eryka Kandzię w 90-rocz. ur., of. sąsiedzi.
1030Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Łukasza Greckiego z ok. 40-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1200Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. żony Małgorzaty Nieora w 60-rocz. ur., zm. rodziców Henryki i Henryka Michalskich, zm. ojca Gerarda Nieora, zm. kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Za zm. teściów Michalinę i Władysława, zm. rodziców Jana i Genowefę i zm. z pokrewieństwa z obu stron.
2000Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. siostry Alicji Cieślewicz w 19-rocz. śm., zm. jej męża Bogdana, syna Jana, zm. rodziców i dziadków.